Sławomir szturmem podbił polską scenę muzyczną. Popularny wokalista disco polo ma jednak swoją ciemną stronę. Gwiazdor jest zazdrosny o karierę żony, Kajry. Podobno bardzo ją ogranicza. Do tych doniesień odnieśli się właśnie przedstawiciele stacji Polsat.

Sławomir zasłynął przede wszystkim utworem „Miłość w Zakopanem”, który od momentu wydania jest stale obecny na imprezach w Polsce. Kiedy w mediach pojawiła się piękna żona gwiazdora, zainteresowanie nim stało się jeszcze większe.

Sławomir ogranicza Kajrę

To wszystko byłoby zapewne jedynie powodem do radości w przypadku Sławomira, jednakże jego żona okazała się nie tylko piękna, ale również utalentowana. Kajra do tej pory, mimo iż również jest muzykiem, stała w cieniu męża. Kiedy chciała z niego wyjść, gwiazdor okazał się niezadowolony.

Jakiś czas temu do Kajry przyszła propozycja wzięcia udziału w hitowym show Polsatu – „Twoja twarz brzmi znajomo”. Występ w nim byłby dla artystki zdecydowanie idealną okazją do wypromowania samej siebie. Niestety, Kajra zrezygnowała z udziału w show po rozmowie z mężem, któremu ten pomysł wyraźnie się nie spodobał.

– Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów – powiedział w rozmowie z „Faktem” pracownik polsatowskiego show.

Wydaje się, że w głowie Sławomira zrodził się lęk, że jego piękna żona może zrobić większą karierę niż on. Być może obawia się, że wtedy przestanie jej imponować, a może jest po prostu zazdrosny.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIGDY nie rób tego swojemu psu! Nieodwracalnie go skrzywdzisz
  2. Kulisy związku Kozidrak. Mąż krzyczał i wyżywał się na niej
  3. Kożuchowska dostała ATAKU PANIKI! Nie mogła pracować

Czy jesteś fanem Sławomira?

Loading ... Loading ...

Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]


Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]