Ujawniono prawdziwe zarobki Sławomira. Fanom aż opadły szczęki
Jan Odyniec - 17 Września 2018

Ujawniono prawdziwe zarobki Sławomira. Fanom aż opadły szczęki

Sławomir od wielu miesięcy pozostaje jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista nie może więc narzekać na niskie zarobki. Jakie kwoty wpłynęły na konto Zapały dzięki hitowi "Miłość w Zakopanem" oraz licznym koncertom? Fani są naprawdę zaskoczeni.

Najnowsze medialne doniesienia niezwykle zadziwiły polskich internautów. Chociaż nie od dziś wiadomo, że największe gwiazdy krajowego show-biznesu mogą liczyć na wysokie zarobki, kwota na koncie Sławomira okazuje się wręcz astronomiczna. Jak się bowiem okazuje, muzyk może do końca roku zarobić aż 10 milionów złotych. Jak twierdzą dziennikarze, zarobki muzyka ma zdecydowanie podwyższyć jego udział w "Big Music Quiz". Za prowadzenie show gwiazda otrzyma ponoć milion złotych, co daje dniówkę na poziomie 25 tysięcy złotych.

Ile zarabia Sławomir? Fani są zadziwieni!

Wielu wiernych sympatyków twórczości artysty przypomina także o sklepie internetowym prowadzonym niego samego oraz jego żonę, Magdalenę Kajrowicz. Dzięki sprzedaży koszulek, kubków i innych akcesoriów promocyjnych para ma zarabiać nawet pół miliona rocznie. Nie można także zapomnieć o kwotach, które regularnie wpływają na konto Sławomira dzięki udziałowi w reklamach. Gwiazdor stał się bowiem twarzą kampanii Ministerstwa Finansów promującej wypełnianie PIT-u przez internet. Ważnym źródłem dochodu gwiazdora są także gaże pobierane za koncerty. Co ciekawe, często zdarza się, że muzyk występuje nawet w dwóch miejscach tego samego dnia. To właśnie granie na żywo zapewnia wokaliście największy zastrzyk finansowy. Według przedstawicieli mediów plotkarskich za podobną działalność na jego konto wpłynie aż 8,5 miliona złotych. Znaczne kwoty pochodzą także z internetowych wyświetleń. Za hit "Miłość w Zakopanem" miał otrzymać około 2 milionów złotych z samego YouTube'a. Łączne podsumowanie rocznych zarobków gwiazdora daje więc kwotę na poziomie 10 milionów złotych. Co o wpływających na konto muzyka sumach sądzą internauci? W ich ocenie gwiazdor znalazł odpowiednią niszę, z której skorzystał. Jednocześnie fani zastanawiają się jednak, czy jego zarobki nie są zbyt wysokie, gdy zestawi się je z dochodami na przykład lekarzy lub sędziów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Odważne zdjęcie córki Magdy Gessler. Cała impreza to widziała
  2. Adoptowana córka Martyny powiedziała jedno zdanie w telewizji. Wojciechowska się rozpłakała
  3. Polski ksiądz upokorzył zmarłego na pogrzebie. Bo nie przyjmował kolędy
zenek_martyniukNikt nie wiedział tego o Zenku Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News