Sławomir zakończy muzyczną karierę? Gwiazdor ma już nowe zajęcie

Sławomir zakończy muzyczną karierę? Gwiazdor ma już nowe zajęcie Źródło: screen/youtube/superstacja

Sławomir ostatnio wywołuje gigantyczne emocje. Zdjęcie jego programu z ramówki TVP odbiło się głośnym echem, a teraz pojawiły się głosy, że artysta może zakończyć swoją muzyczną karierę. Czy znalazł sobie inne zajęcie?

Sławomir jest gwiazdą disco polo, która w bardzo krótkim czasie osiągnęła gigantyczny sukces. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a na najważniejsze wydarzenia w kraju zapraszają go wszystkie największe, polskie stacje. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że piosenkarz ma w swoim dorobku także występy w telewizji i nie chodzi tu tylko o prowadzenie programu rozrywkowego w TVP

Choć "Big Music Quiz" zakończyło się z hukiem i odbiło się głośnym echem w polskich mediach oraz wśród fanów piosenkarza, nie zapominamy, że Sławomir już wcześniej występował na ekranach i zobaczyć go mogliśmy m.in. w "Czasie honoru", "Pod mocnym aniołem" czy "Prawie Agaty". Teraz jednak pojawiły się głosy, że artysta może całkowicie zakończyć swoją karierę muzyczną, znalazł bowiem całkiem inne zajęcie. 

Sławomir skupia się na całkiem innej działalności, niż kariera muzyczna

Spektakularna kariera artysty disco polo sprawiła, że wielu określało go mianem nowej legendy tego gatunku, która przyćmić może nawet samego Zenka Martyniuka. Po definitywnym zakończeniu jego przygody z programem TVP jednak pojawiło się wiele zaniepokojonych głosów, zgodnie z którymi Sławomir mógł się załamać czy też zwątpić w swój talent i umiejętności. Na szczęście okazuje się, że piosenkarz nie daje za wygraną i wciąż występuje na scenie, a wszystko wskazuje także na to, że nie zamierza tak łatwo rozstać się z karierą telewizyjną. 

Teraz Sławomir zdecydował się zaangażować w całkiem inny rodzaj działalności, dzięki której dalej będziemy mogli oglądać go na ekranach. Wystąpił właśnie w 30-sekundowym spocie reklamowym, w którym użyty został również jego najsłynniejszy, góralski przebój. W materiale jesteśmy przekonywani do wcięcia błyskawicznej pożyczki, która możliwa jest nawet bez biegania do banku. 

Czy Sławomir zakończy swoją muzyczną działalność? 

Wraz z pojawieniem się reklamy rozpętała się prawdziwa burza. Fani piosenkarza przerazili się, że porzuci karierę muzyczną i zrobi teraz wszystko, by powrócić na ekrany telewizorów, a udział w spocie promocyjnym banku jest pierwszym krokiem w budowaniu telewizyjnego portfolio. Choć Sławomir rzeczywiście poświęcił się nowej działalności, głośno mówi, że skupia się teraz także na spędzaniu czasu z ukochaną żoną i synkiem. Nie wspomina jednak w wywiadach, by zamierzał zakończyć tworzenie hitów disco polo. 

Wygląda na to, że najgłośniejszy polski artysta w pełni wykorzystuje swoją rozpoznawalność i sławę, by dorobić się jak największego majątku i zapewnić dostatnie życie swoim najbliższym, którzy bez wątpienia są dla niego najważniejsi. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Brat Pawła Domagały jest poważnym naukowcem! To imponujące, czym się zajmuje!
  2. Co studiowała Natalia Siwiec? Nawet jej najwierniejsi tego nie wiedzą
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

Źródło: Disco-polo.info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News