sławomir sofl
screen Polsat
Bartłomiej Chudy - 1 Grudnia 2018

Widzowie płakali razem z nimi. O Sławomirze i jego żonie mówią dziś wszyscy

Sławomir korzysta jak może ze swojej popularności. Wokalista, który wypłynął na fali hitu "Miłość w Zakopanem" wziął wraz ze swoją wybranką udział w wyjątkowym show. Dzięki nietypowej kreacji mogli przenieść się w czasie do odległej starości... Wyjątkowy odcinek poruszył nie tylko serce artysty i jego żony, ale również tysięcy widzów. 

Sławomir przebojem wdarł się na szczyt polskiej sceny muzycznej. I to dosłownie. Jego "Miłość w Zakopanem" śpiewana w nurcie disco polo na dobre rozkołysała naród. Mało kto patrzy dziś na ten utwór przez pryzmat udanej relacji artysty z wspominaną w utworze Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz.

Przenosiny do przyszłości. Sławomir i Kajra nie mogli ukryć wzruszenia!

Szczęście w związku para postanowiła wykorzystać w nietypowy sposób. Sławomir i Kajra zdecydowali się na start w programie "The Story of My Life". Nietypowe show Polsatu ukazuje podobizny gwiazd i ich partnerów za kilkadziesiąt lat. Dla par jest to niesamowita przygoda dająca wiele do myślenia, a przede wszystkim do wyobrażenia. Dzięki wysiłkom stylistów pary mogą na własne oczy zobaczyć swój przyszły wygląd. Nie inaczej było tym razem. O Sławomirze i Magdzie, a zwłaszcza ich wcieleniach za 30 i 60 lat mówi dziś cała Polska. Para nie ukrywała emocji, gdy naprzeciw siebie usiedli podstarzali 60-latkowie. Jeszcze ciekawiej było przy kreacji sędziwych dziadków. - Niesamowite! Ten dziadek jest fajny, przeszedł w życiu dużo i wie o co chodzi - przyznał... 95-letni Sławomir! - Zawsze myślałem, co by mi powiedział taki dziadek. Pewnie "nie bój się". Chciałbym dożyć starości. Chciałbym to wszystko przejść z tobą do końca – przyznał nie ukrywając wzruszenia artysta. Jakiego Sławomira mogliśmy zobaczyć? Jako 65-latek został przedstawiony niemal bez większych zmian! Nie zmieniła się ilość, która przybrały natomiast mocno siwy kolor.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirIle NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]Czytaj dalej
- Myślałam, że ty łysy będziesz, ja się nastawiłam – dziwiła się Kajra. Co innego sędziwy 95-letni wokalista. Tutaj trudno mówić o zaroście, a i twarz pełna pomarszczeń. Para rozczulała się na swoje przyszłe podobizny. Program zapewne wzmocnił ich uczucie. Pozostaje życzyć wszelkiej wytrwałości i tego, by podobizny przygotowane na poczet show stały się za kilka dekad rzeczywistością.Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz tworzą jedno z bardziej rozpoznawalnych małżeństw polskiego show-biznesu. W programie para wyjawiła też kulisy poznania się. Dowiedzieliśmy się, że Sławomir i Kajra długo się przyjaźnili, a z początku mężczyzna nie widział szansy na zdobycie jej serca.Obrazy Pikio screen PolsatZOBACZ TAKŻE:
  1. W życiu byście jej nie poznali! Tak wyglądała żona Sławomira, zanim został milionerem
  2. Zamykają je żywcem w "grobach". Później wszyscy je ze smakiem jemy
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
Zenek Martniuk z żonąCzarujące drugie połówki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News