sławomir
Bartłomiej Chudy - 14 Listopada 2018

Sławomir z żoną przekazali radosną nowinę! Ich rodzina niebawem się powiększy?!

Sławomir nie może narzekać na popularność. Artysta, który namieszał w kraju kultowym już utworem "Miłość w Zakopanem" ostatnie miesiące poświęca nie tylko muzyce. Wraz ze swoją wybranką, Magdą, zwiedzają świat. Media plotkarskie dywagują, że rodzina artysty w niedługiej przyszłości powiększy się o kolejne dziecko!

Sławomir to jedno z największych odkryć w gatunku disco polo ostatnich lat. Ot, zwyczajny góral z wąsikiem i konkretnym pomysłem na siebie nagrał piosenkę, która... zawojowała polskie YouTube. Dziś strzeliło jej ponad 180 milionów wyświetleń, co w skali polskiego YT jest wynikiem oszałamiającym.

Wielki progres. Sławomir i zaskakujące doniesienia o rodzinie

"Miłość w Zakopanem" uczyniła ze Sławomira dobrze prosperującego twórcę. Wokalista, łącznie z koncertami i milionowymi wyświetleniami w sieci mógł zgarnąć nawet 10 milionów zł! Ostatnio Sławomir dał się poznać jako zakochany turysta. Wraz z ukochaną nagrali utwór z Tajlandii. Naszym oczom ukazały się rajskie klimaty, lagunowa woda, rafy koralowe czy... pokaźny brzuch wokalisty. Polak znany jest jednak z dużego poczucia dystansu, choć zdaniem wielu pozwolił sobie jednak na trochę zbyt wiele.

Koncertowali w Wielkiej Brytanii, mogli cieszyć się też we dwoje

Tygodnik "Rewia" dowodzi, że na tajskich klimatach nie skończyły się wojaże nowego króla disco polo. Ostatnio para dała serię koncertów dla Polaków w Wielkiej Brytanii. Przy rozpoznawalności i rozchwytywaniu artysty w każdej niemal wolnej chwili udało się parze znaleźć trochę czasu tylko dla siebie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zenek Martniuk z żonąCzarujące drugie połówki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Para miała wybrać się na randkę tylko we dwoje - pisze portal Pomponik.pl. Znajomi muzyka mieli zaś zdradzić "Rewii", że po kolacji z winem para udała się zwiedzać Birmingham i Liverpool. Zdaniem mediów kolorowych są to doskonałe okoliczności, by para mogła postarać się o kolejne dziecko. Przypomnijmy, że dziś Sławomir i Magda wychowują dwuletniego Kordiana. Na tym jednak ma się nie skończyć - już dziś media plotkują o tym, że mają w planach powiększenie rodziny! Mediom pozostaje spekulowanie - czy radosna nowina obiegnie medialny świat wkrótce?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir boleśnie upokorzył konkurencję! Polskie gwiazdy zwijają się z zazdrości
  2. Ile lat ma Sławomir? Zdziwicie się ale wygląda na o wiele więcej!
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Nowości disco polo 2018: Zenek i Sławomir zostaną pokonani? Szykują się mega hity
SławomirIle NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News