Magda Mołek zakpiła sobie ze Sławomira! Wielka afera sylwestrowa

Magda Mołek zakpiła sobie ze Sławomira! Wielka afera sylwestrowa Źródło: Fot. Superstacja

Sławomir to jedna z najbardziej pożądanych gwiazd podczas sylwestrowej nocy. Najlepszym dowodem na to jest fakt, iż mężczyzna wystąpił aż w dwóch miastach i dał dwa koncerty jednego wieczoru! Taki myk organizacyjny z całą pewnością nie był łatwy, ale był tego warty. Obecności gwiazdora najwyraźniej pozazdrościły inne stacje.

Sławomir pojawił się na aż dwóch sylwestrowych wieczorach - z Polsatem oraz Telewizją Polską. Gwiazdor wraz ze swoją żoną Kajrą bawił dwa razy więcej fanów niż inne gwiazdy, przez co zgarnął również dwa razy więcej pieniędzy. Takiego sukcesu tylko pozazdrościć mogą mu inni.

TVN robi sobie żarty z sylwestra z TVP. Wojna między stacjami trwa

Podczas gdy Sławomir szalał w Zakopanem, TVN zorganizował swojego sylwestra w stolicy. Prowadząca wydarzenie Magda Mołek w pewnym momencie postanowiła zakpić sobie w nieobecności gwiazdy rock polo i w "żartobliwy" sposób zapowiedzieć innego wykonawcę. - A teraz nasz Sławomir... Sławek Uniatowski - powiedziała Mołek. Niestety, miało być zabawnie, a wyszło jak zwykle. Słowa te wzięte zostały za obrazę dla artysty, który chwilę później miał wystąpić na scenie. - I jak się miał poczuć po tym Uniatowski? Jak się go porównuje do jakiś króli wiejskiego disco? Słabo pani Mołek, słabo bardzo - napisał jeden z oburzonych fanów Sławka. - Nie stać ich na oryginał, to muszą mieć jakieś swoje badziewne podróbki hahaha - skrytykował ktoś inny. - I czemu to miało służyć? Zabawne to niby miało być? - spytał jeden z internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławomir by się im przydał. TVN z najsłabszym wynikiem oglądalności w sylwestra

Jak się okazuje, TVN nie ma najmniejszych powodów do tego, żeby żartować sobie z konkurencji. Opublikowane zostały wyniki oglądalności z sylwestrowego wieczoru, którymi z dumą pochwalił się prezes TVP, Jacek Kurski. Stacja zdeklasowała wszelkich konkurentów, pozostawiając ich daleko w tyle. Nawet sam prezes był zaskoczony liczbą osób zgromadzoną przez telewizorami w tę wyjątkową noc. - Dziękuję widzom Telewizji Polskiej za wspaniałe zwycięstwo jakie dali #SylwesterMarzeń TVP2. Zeszłoroczny rekord wydawał się nie do pobicia. A jednak udało się: 20:00-01:00 TVP2 śr 6,4 mln i pik 7,9 mln o 22:31 Polsat śr 1,75 mln, pik 2,5 mln o 22:24 TVN śr. 1,6 mln i 2,5 mln o 0:00 - napisał szczęśliwy i spełniony Jacek KurskiZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Widać brzuszek! [ZDJĘCIE]
  3. To dlatego Agata Duda wciąż jest z Andrzejem? Prezydent wyjawił porażający sekret!
  4. Magda już nigdy więcej nie przyjmie księdza po kolędzie. Powód przyprawia o CIARKI!
  5. Możesz zaoszczędzić ogromne pieniądze! Musisz się jednak pospieszyć, zostało już tylko 5 dni
  6. Rudi Schuberth żali się na swoją emeryturę. Ta kwota to ŻART!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News