Sławomir może się schować
youtube.com/Polsat
Mariusz Wiącek - 28 Marca 2019

Aż usiedliśmy. Najlepsza tancerka TzG śpewem dała wycisk Wiśniewskiemu i Sławomirowi, brawo Radwańska!

Sławomir został porównany do uwielbianej uczestniczki programu "Taniec z Gwiazdami", która postanowiła nagrać piosenkę. Jej występ wzbudził powszechne uznanie. Zdaniem wielu internautów, ma szansę zaliczyć znacznie lepszy debiut niż samozwańczy król disco polo.

"Sławomir może się schować" - te słowa pojawiają się coraz częściej w komentarzach internautów, którzy postanowili obejrzeć występ jednej z faworytek najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska postanowiła nagrać dla swoich fanów piosenkę, która będzie przyświecała uroczystości oficjalnego zakończenia przez nią kariery sportowej. 

Próba przetestowania swoich możliwości wokalnych przez najlepszą polską tenisistkę wywołała wielkie zaskoczenie. Jednak pomimo początkowych obaw, wiele osób jest zdania, że Agnieszka Radwańska jest równie dobra w śpiewaniu, co w tańcu. A warto przypomnieć, że obecnie jest jedną z głównych pretendentek do wygrania tegorocznej edycji programu Polsatu.

Polsat: tragiczny wypadek na mazowszuTragedia w polskim mieście, malutkie dzieci nie żyją. Polsat przekazał druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Sławomir i Wiśniewski powinni patrzeć i podziwiać? Zaskakujące komentarze internautów

Piosenka nosi tytuł "We love Tenis". została stworzona przez Jacka Cygana, z muzyką Piotra Rubika. W partii wokalnej tenisistce towarzyszy koleżanka po fachu, Caroline Wozniacki,

Utwór ten nie powstał przypadkowo. Ma on stać się benefisem, który w wyjątkowy sposób zwieńczy niezwykle cena karierę Agnieszki Radwańskiej. Pierwsze nagranie, przedstawiające część piosenki zostało opublikowane na Facebooku, a konkretnie na profilu "Bądźmy Razem. TVP".

- Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, że mimo napiętych kalendarzy wezmą udział w moim benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, ze w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana - powiedziała Agnieszka Radwańska, cytowana przez portal "wiesz.net".

Agnieszka Radwańska kończy karierę

Najbardziej utytułowana polska tenisistka postanowiła ostatecznie o zakończeniu kariery pod koniec 2018 roku. Z kolei już na początku 2019 wystąpiła w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie bardzo szybko zarówno widzowie jak i jurorzy dostrzegli jej talent do tańca. Obecnie jest jedną z faworytek, typowanych do wygrania programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

meghan markleUkrywane fakty o Meghan Markle. Jej intymne sekrety wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Piosenka "We love Tenis" sprawiła, że fani zaczęli ją porównywać ze Sławomirem, wskazując, że w przeciwieństwie do wokalisty disco polo, ma ona piękny i rytmiczny głos. Utwór ten zostanie zaśpiewany podczas benefisu Agnieszki Radwańskiej, w Tauron Arenie w Krakowie, dnia 21 maja. TVP1 będzie prowadziło transmisję na żywo z tego wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Uczestniczka Projektu Lady chciała popełnić samobójstwo. Wylądowała w szpitalu psychiatrycznym
  2. Jak będzie wyglądał koniec świata? Kiedy ma nastąpić? Wizje są przerażające
  3. Śmierć w Lidlu. 45-latka zmarła w okropny sposób w dziale z nabiałem
  4. Walduś z Kiepskich zaginął. Rodzina rozpoczęła poszukiwania
  5. "Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich
  6. Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

oliwia bieniukSzokujące zdjęcia Oliwii Bieniuk zwalają z nóg! Wygląda jak PrzybylskaCzytaj dalej

źródło: wiesz.net

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News