Wyciekły porażające zarobki polskich artystów. Sensacja, Sławomir na samym dnie listy płac

Wyciekły porażające zarobki polskich artystów. Sensacja, Sławomir na samym dnie listy płac Źródło: youtube.com/Pogorze24.pl

Sławomir wcale nie zarabia tak dużo? Zapewne niektórzy spodziewali się, że popularny muzyk zarabia niebotyczne pieniądze. Tymczasem rzeczywistość jest zgoła inna, artysta nie jest nawet w pierwszej trójce! Ile zarabiają gwiazdy polskiej sceny muzycznej?

Sławomir w ostatnim czasie jest na topie. Piszą o nim media plotkarskie, inni wcielają się w jego rolę w znanym programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego hit "Miłość w Zakopanem" osiągnął prawie 200 milionów wyświetleń na YouTube. Jak się jednak okazuje, do szczytowej pozycji listy płac mu jeszcze daleko. Kto obecnie zarabia najwięcej w polskim przemyśle muzycznym?

Lista płac za letnie trasy koncertowe. Kto zarobi najwięcej?

Najwyżej na liście płac jest obecnie Edyta Górniak, która na topie jest już od wielu lat. Wokalistka na rynku muzycznym jest od 1986 i długo pracowała na swoją obecną pozycje. Według Super-Expressu, diwa ma w te lato zagrać 40 koncertów, co przełoży się na jej zarobki o wysokości 2 milionów złotych! Jeden koncert piosenkarki kosztuje organizatorów aż 50 tysięcy złotych.

Gwiazdę disco polo wyprzedza też legendarny zespół Lady Pank. Wielu osobom mogłoby się wydawać, że zespół już dawno stał się atrakcją festynów - ale nic bardziej mylnego. Zespół wciąż gra masę koncertów i każe sobie sporo liczyć za swoje występy. Jeden koncert zespołu kosztuje tyle samo, co Edyty Górniak, bo 50 tysięcy złotych. W tym sezonie mają zagrać 31 koncertów, co da im zarobki 1,55 miliona złotych z samej gaży.

Na podium plasuje się też Beata Kozidrak, znana wokalistka zespołu Bajm. Liczy sobie za jeden koncert więcej niż wcześniej wymienieni wykonawcy, ale za to zagra ich mniej - zaliczy dokładnie 20 występów. Gaża wokalistki wynosi obecnie 60 tysięcy złotych za jeden koncert. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławomir na dnie listy płac

Sławomir Zapała nie znalazł się nawet na podium! Ba, nie udało mu się nawet zająć czwartej lokaty. Przed nim jest wciąż kilku innych popularnych artystów. Wyżej od gwiazdy disco polo plasuje się choćby wokalistka Sylwia Grzeszczak, której przychody za letni sezon oszacowano na poziomie 990 tysięcy złotych.

Lepiej zarobi też legendarna Maryla Rodowicz, bo 850 tysięcy złotych za letnie występy. Dopiero za nią znalazł się Sławomir, z gażą za sezon na poziomie 780 tysięcy. Biorąc pod uwagę ostatnią popularność artysty, można by było się spodziewać, że zarobi więcej.

Co ciekawe, jeszcze mniej od Sławomira zarabia bożyszcze nastolatek - Dawid Kwiatkowski, który za koncerty w okresie wakacyjnym otrzyma 620 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News