Sławomir spadł ze schodów. Nagranie trafiło do sieci

Sławomir spadł ze schodów. Nagranie trafiło do sieci Źródło: fot.youtube.com./Sławomir

Sławomir mógł doznać poważnego urazu? Piosenkarz disco polo, który jest uwielbiany przez tysiące fanów, był bliski bardzo poważnej kontuzji, której mógł się nabawić w trakcie upadku ze schodów. Czy zdrowiu ulubieńca publiczności nic nie zagraża? Nagranie na profilu muzyka ukazuje, że było bardzo blisko dramatu.

Sławomir to bez wątpienia jedna z najgorętszych postaci polskiego show biznesu. Muzyk, który swoją działalnością przyciąga miliony fanów w całej Polsce, jest właśnie w trakcie nagrywania zupełnie nowego materiału i programu telewizyjnego wraz ze swoją żoną. Jak się okazuje, popularny wykonawca mógł paść ofiarą poważnego wypadku, który mógł zmusić zawieszenie występowania na scenie na dłuższy czas. Dramatyczny upadek wokalisty ze schodów został opublikowany na oficjalnym profilu artysty na platformie YouTube.

Sławomir był bliski poważnej kontuzji? Szokujące nagranie na profilu gwiazdora

O tym, jak dużym zainteresowaniem cieszy się Sławomir, możemy przekonać się na każdym kroku. Popularny wykonawca muzyki disco polo, który ma za sobą bardzo pracowity i udany 2018 rok, postawił na wznowienie nagrań muzycznych i przygotowanie całkowicie nowej płyty w 2019 roku. Wykonawca był obecny w trakcie nagrań do programu „Śląska Karuzela”, w którym miał wystąpić ze swoją żoną, Kajrą. Nieuwaga artysty sprawiła, że mógł się on znaleźć w wielkim niebezpieczeństwie. Wszystkiemu zawiniły schody, po których wraz z żoną schodził artysta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Sławomir wyszedł z upadku cało?

Muzyk wraz ze swoją żoną Kajrą miał pomysł, aby w programie pojawić się w rytm marszu weselnego. Chciał w majestatyczny sposób zejść ze schodów trzymając ukochaną pod rękę. Niestety, ale zarówno obuwie muzyka, jak i śliskie schody sprawiły, że ten był o krok od groźnego upadku i zrobienia sobie prawdziwej krzywdy. Na szczęście muzyk zrobił wszystko, aby uniknąć uderzenia głową w posadzkę schodów, dzięki czemu nie zrobił sobie dużej krzywdy. Poobijany zatrzymał się na operatorze kamery, który zablokował dalszy upadek gwiazdora. Na początku cała ekipa kręcąca program była zmartwiona i wszyscy na planie dopytywali się, czy gwiazdorowi nic się nie stało, ale ten na szczęście o własnych siłach wstał, co wzbudziło wielką ulgę i śmiech wśród pracowników produkcji. Film z całego zajścia artysta zamieścił na swoim kanale na YouTubie i w ten sposób przestrzegł swoich fanów przed brakiem uwagi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Szczere wyznanie: "Był WŁADCZY"
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Fani wpadli w furię, kiedy Brodka wyszła z budynku TVN. "POJ*BAŁO SIĘ!"
  4. Agnieszka Chylińska zszokowała swoich fanów. "Aga, a kiedy ty powiesz sobie dość?"
  5. Nie żyje znany, polski muzyk. Przegrał z chorobą
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Najwyższy Czas   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News