Żona Sławomira jednym zdjęciem wywołała burzę! Fani nie mogą uwierzyć

Żona Sławomira jednym zdjęciem wywołała burzę! Fani nie mogą uwierzyć

Sławomir od momentu wydania utworu "Miłość w Zakopanem" należy do najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jest to zasługą zarówno jego łatwo wpadających w ucho utworów, jak również starannie kreowanego wizerunku. Charakterystyczną cechą gwiazdora są wspólne występy z żoną. To właśnie druga połówka Sławomira zszokowała sympatyków piosenkarza zamieszczonym w sieci zdjęciem.

Sławomir i Kajra tworzą nierozłączną parę nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Wiąże się to z przenikaniem się sfery rodzinnej z życiem publicznej znanej pary. Do tej pory para starała się zdecydowanie oddzielić jedno od drugiego, co objawiało się głównie izolowaniem swojego syna od medialnego szumu. Być może jednym zdjęciem zmienili to wszystko.

Zdjęcie chłopca porwało tłumy

Kajra postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem ich syna, wykonanym podczas jednej z prób. Na fotografii widać małego Kordiana zapatrzonego na muzyków przygotowujących się do koncertu. Mimo że, nie licząc blond włosów, zdjęcie nie przedstawia żadnych szczegółów wyglądu chłopca, fani Sławomira wpadli w zachwyt. - Ale słodziaczek, mały Sławcio haha <3 - pisze jedna z internautek. - Słodziaczek ile ma lat? I kiedy ma urodzinki - dopytuje kolejna komentująca. - Cały tata. Poznałem dzisiaj młodego na fochu i scenie - opisuje swoje spotkanie ze Sławomirem i małym Kordianem jeden z użytkowników Instagrama.

Sławomir ponownie będzie ojcem?

Mały Kordian urodził się we wrześniu 2016 roku, a jego narodzinom towarzyszyły niecodzienne okoliczności. Kejra urodziła syna... na trzy godziny przed rozpoczęciem drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami", a jako pierwszy o porodzie poinformował Krzysztof Ibisz. - Sławomir, od godziny szczęśliwy tata gratulacje - napisał w opisie zdjęcia na Facebooku prowadzący show. Pomimo nawału obowiązków Sławomir i Kajra otwarcie mówią o chęci powiększenia swojej rodziny. Może się to wydawać skomplikowane, gdyż para jest cały czas na fali wznoszącej, grając nawet po dwa koncerty dziennie. Czy plany Sławomira i jego małżonki wymuszą na nich przerwę w karierze? Jeszcze za wcześnie na podejmowanie konkretnych decyzji, ale gwiazdor nie pozostawia żadnych złudzeń w tym temacie. - Na jednym dziecku nie skończymy - zapowiada Sławomir. sławomir instagram.com/superkajra
ZOBACZ TAKŻE
  1. „Kaczyńska samotna jak smoleńska brzoza”. Wściekli Polacy zmasakrowali Martę!
  2. Uwielbiana gwiazda TVN w szpitalu! Fani w szoku: „To jakiś żart?!”
  3. Gwiazda Rodzinka.pl ujawniła kolejną tajemnicę serialu! Fani mocno zaskoczeni
Następny artykuł