Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie

Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie Źródło: instagram.com/Sławomir Zapała

Sławomir Zapała to muzyk, który szturmem podbił polską scenę muzyczną. Jeden jego hit "Miłość w Zakopanem", pozwoliła mu na wielką karierę i ogromne pieniądze. Szybko okazało się także, że miejsce dla niego znaleźć można nie tylko na scenie, gdzie śpiewa hity disco polo, ale także w telewizji. W TVP miał swój program, który jednak stracił. Jego żona ujawnia, co teraz stanie się z muzykiem.

Sławomir, po tym jak stał się znany w całym kraju, otrzymał oczywiście wiele propozycji, które dotyczyły nie tylko koncertów. Telewizja Polska zaproponowała muzykowi prowadzenie nowego show na swojej antenie. Mowa o programie "Big Music Quiz", który to program Sławomir prowadził najpierw na TVP2. Dobre wyniki pozwoliły jednak przenieść go do telewizyjnej "Jedynki" i niebawem muzyk pojawił się w TVP1. Niestety, jego przygoda z programem i tym kanałem właśnie się skończyła.

Sławomir stracił swój program w TVP

Pierwszy odcinek show oglądało niemal 2,4 mln Polaków. Szybko okazało się więc, że format, który ruszył w marcu 2018 roku jest hitowy. Przeniesienie go do TVP1 zapewniło mu dalszą, wysoką oglądalność. Niestety, okazuje się, że format się wyczerpał. Średnia oglądalność w drugim sezonie programu (jesień 2018) była znacznie niższa, niż średnia z sezonu pierwszego - 1,27 do 0,97 mln. Sprawiło to, że "Big Music Quiz" znika z anteny TVP na dobre, a Sławomir traci zatrudnienie w Telewizji Polskiej. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Żona Sławomira komentuje sprawę i mówi o jego planach

Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz, skomentowała ściągnięcie formatu z anteny TVP. Jak podaje żona muzyka, pracę przy programie traktowała z mężem jako "miłą przygodę". "Big Music Quiz" było bowiem show niewymagającym w nagraniu - na cały sezon potrzebowano 6 dni zdjęciowych. - Program był sympatyczną przygodą, trwającą zaledwie 6 dni zdjęciowych na cały sezon. Nasz sezon to 11 miesięcy koncertowych, wypełnionych setkami koncertów i festiwalami muzycznymi. Obecnie skupiamy się na muzyce i przygotowaniu nowych singli w nowych aranżacjach. Pierwszy klip już w marcu - skomentowała Kajra. Sam Sławomir nie znika jednak z telewizji w ogóle. Choć nie zobaczymy go już w TVP, artysta aktywny będzie na innym kanale. Jak poinformowała Kajra, będzie można spotkać ją razem z mężem w programie "Śląska Karuzela", który co niedzielę emitowany jest w stacji TVS. Teraz to w pracy nad tym programem w całości skupi się popularny muzyk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Monika Olejnik z 15 lat MŁODSZYM partnerem! NIKT nie może w to uwierzyć...
  2. Violetta Arlak schudła 20 kg! Fani są w szoku, całkowicie się zmieniła [ZDJĘCIA]
  3. Dziś wieczorem setki tysięcy widzów włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. "To jest dla mnie smutny wywiad". Wzruszający wywiad Roberta Janowskiego
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany film o papieżu
  źródło: Plejada
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News