Media ujawniają, jak naprawdę wygląda życie Sławomira. Nie wszystko jest tak kolorowe, jak myśleliście

Media ujawniają, jak naprawdę wygląda życie Sławomira. Nie wszystko jest tak kolorowe, jak myśleliście Źródło: Screen/youtube/Pogórze24.pl

Sławomir nie ma tak szczęśliwego życia, jak mogłoby się wydawać. Popularny gwiazdor-disco polo zmaga się z wieloma problemami mimo swojego na pozór szczęśliwego i pełnego blichtru pożycia. Tak prywatnych szczegółów nikt nie znał.

Sławomir jest powszechnie znany ze swojego poczucia humoru i generowaniu rozgłosu, jaki należny jest tylko prawdziwej gwieździe disco-polo. Nikt nie zdaje sobie jednak sprawy z faktu, że życie piosenkarza jest pełne bolączek i problemów. Gwiazdor w ostatnim bardzo osobistym wywiadzie wyznał, jak tak naprawdę wygląda jego codzienność i okazuje się, że jest ona daleka od wizerunku kreowanego na scenie.

Sławomir o swoich problemach. Nieznane szczegóły życia piosenkarza

Mimo tego, że klipy i występy gwiazdora przyciągają milionową publiczność, to jako artysta musi się mierzyć także z wielkim hejtem i niezadowoleniem części publiczności. Mężczyzna wyznał, że zdaje sobie sprawy z wielkiego niezadowolenia fanów swoją nowszą twórczością i prosi o odzew, aby mógł poprawić wszystko to, co robi.

- Jeśli ludzie mają konstruktywne uwagi, to poprawiamy nasz projekt. Ale działa mocny Funclub, który skutecznie broni Sławomira. Nasz zespół zwykle budzi pozytywne emocje i to nas cieszy. - powiedział piosenkarz

Ku zdziwieniu wielu miłośników, artysta ma także swoisty problem z fanami i o ile często otwiera się na wspólne interakcje, to czasem w sposób rozpaczliwy potrzebuje bronić swojej prywatności. Jak sam powiedział, najbardziej przeszkadzają mu ludzie, którzy zaczepiają go w trakcie spędzania czasu ze swoim dzieckiem.

- Po koncertach wychodzimy do naszych fanów rozdawać autografy, zdjęcia i podpisywać płyty. To często trwa dłużej niż sam koncert. Ludzie tego potrzebują i my to czujemy. Natomiast, kiedy jesteśmy po pracy, na spacerze z dzieckiem, to chcemy mieć odrobinę prywatności i ją chronimy. Wtedy nie jesteśmy otwarci na fanów. - powiedział wokalista w rozmowie z Pomponikiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina jest najważniejsza

Sam Sławomir, który dużą część swojego czasu na różnorakich projektach i występach artystycznych, unika występowania na czerwonych dywanach i ściankach. Według piosenkarza, o ile jest on osobą publiczną, to swój czas o wiele bardziej woli poświęcić rodzinie.

- Tak na poważnie, to jestem zajęty i wolę spędzać czas z rodziną. - oznajmił artysta.

Z pewnością wielu fanom ciężko będzie uwierzyć, że życie ich gwiazdy wcale nie jest pasmem sukcesów. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News