Bez nazwy-1
Fot. Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo
Patryk Korzec - 20 Grudnia 2018

Naprawdę mu się uda?! Sławomir za 10 dni dokona NIEMOŻLIWEGO

Sławomir dzięki swojemu charakterystycznemu rock polo w bardzo krótkim czasie podbił serca Polaków. Jego koncerty gromadzą tysiące ludzi, a on sam znany jest z ciągłego zaskakiwania swoich fanów. Tym razem jednak mężczyzna przygotował coś niemożliwego - jeśli mu się uda, wszyscy będą zachwyceni. 

Sławomir swoją karierę rozpoczynał bardzo niepozornie - najpierw zapoznawał Polaków ze swoim wizerunkiem, biorąc udział w wielu filmach i serialach, by po czasie zabłysnąć jako gwiazda amerykańskiej Polonii. Na wielki sukces w branży disco polo musiał jednak jeszcze trochę poczekać. Wszystko w jego życiu zmieniło się wraz z chwilą opublikowania na YouTube debiutanckiego singla "Megiera". Utwór bardzo szybko zdobył ogromną popularność, co przełożyło się na zainteresowanie samym muzykiem. Od tamtego czasu Sławomir stał się jedną z najsłynniejszych gwiazd disco polo w naszym kraju, cieszy się również ogromną sympatią Polaków. Mężczyzna znany jest z tego, że bardzo lubi utrzymywać kontakt ze swoimi fanami i ich zaskakiwać, a już za 10 dni - zgodnie z obietnicą - dokonać ma czegoś niemożliwego.

Sławomir przygotował na sylwestra coś niesamowitego

Od dawna wiadome było, że Sławomir na 100% zagra na którymś z telewizyjnych sylwestrów. Stacje zaciekle o niego walczyły, w końcu jednak pojawiła się informacja, że mężczyzna wystąpi w Zakopanem na imprezie TVP. Teraz okazuje się jednak, że nie są to jego jedyne plany na ten wieczór. - Najpierw wystąpimy na koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem. Następnie przetransportujemy się na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie zaśpiewany na Sylwestrze z Polsatem - wyjawiła w rozmowie z "Plotkiem" Magdalena Kajrowicz znana jako Kajra. Jak podaje "Super Express", Sławomir łącznie za te niezwykłe występy zarobić może nawet 100 tys. zł, on sam jednak z pewnością kieruje się przede wszystkim prośbami swoich fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej

Jak Sławomir dostanie się z Zakopanego do Chorzowa?

Zagranie na dwóch tak ważnych wydarzeniach to ogromna przyjemność dla ludzi zgromadzonych pod scenami, lecz również wielka odpowiedzialność. Programy są bardzo dokładnie zaplanowane, a nad porządkiem czuwa cały sztab ludzi, Sławomir musi więc bardzo uważać, by nie popsuć całej formuły swoim spóźnieniem. Między Zakopanem, a Chorzowem, gdzie odbywa się impreza Polsatu, jest spory kawałek drogi, pojawiły się więc informacje, iż artysta poleci helikopterem. - Wiadomo, że najszybszą i najwygodniejszą metodą byłby lot helikopterem. Natomiast to, czym ostatecznie dostaniemy się do Chorzowa, zależne będzie od warunków atmosferycznych panujących tego dnia - odniosła się do sprawy Kajra. Na razie nie wiadomo jednak, w którym z tych miast Sławomir zostanie na wielki finał. Prawdopodobnie jednak będzie to drugie z miast, czyli Chorzów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Quebonafide i Natalia przechodzą kryzys?! Sensacyjne doniesienia tabloidów
  2. Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Pokazała go tylko raz!
  3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Spore zaskoczenie. Widzowie „Przyjaciółek” mogą udławić się zupą
Zenek Martniuk z żonąCzarujące drugie połówki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News