Dziwne "zastrzeżenia" do Sławomira. Można złapać się za głowę

Dziwne "zastrzeżenia" do Sławomira. Można złapać się za głowę

Sławomir to niewątpliwie jeden z popularniejszych muzyków disco polo w kraju. Twórca hitu, jakim bez wątpienia jest piosenka "Miłość w Zakopanem", dzięki temu jednemu utworowi na dobre zagościł na listach przebojów w całej Polsce. Choć wydawałoby się, że ma rzesze fanów, nietrudno znaleźć w sieci dziwne wycieczki pod jego adresem.

Sławomir swoją popularność w naszym kraju zawdzięcza przaśności swoich piosenek, wizerunkowi zabawnego lekkoducha oraz wprowadzeniu na estradę nowego stylu - rockpolo. Tak właśnie zwykł on nazywać styl muzyczny, który reprezentuje. Nie sposób się nie zgodzić, ponieważ w jego piosenkach wyraźnie słychać wpływ zarówno disco polo, jak i rocka. Sam muzyk najpierw stał się niesamowicie rozpoznawalny wśród Polonii w Stanach Zjednoczonych. To właśnie wśród Polaków zza oceanu słynny muzyk stał się popularny zanim w Polsce zrobił wielką karierę.

Sławomir i Kajra - para na scenie i poza nią

Mówiąc o sukcesie Sławomira nie sposób nie wspomnieć o jego pięknej żonie, Magdalenia Kajrowicz. 34-letnia aktorka, która używa pseudonimu Kajra, to bez dwóch zdań idealna druga połówka dla Sławomira. Kobieta wiernie towarzyszy bowiem swojemu mężowi na scenie, jak i poza nią, dzięki czemu para tworzy wybitnie zgrany duet. Sama Kajra lubi na siebie zwracać uwagę. W mediach społecznościowych często zamieszcza fotografie, na których wyraźnie widać, że lubuje się w eksperymentach wizerunkowych. Mało tego - swojego czasu nawet wzbudziła strach wśród fanów, bowiem wrzuciła zdjęcie z ogoloną głową. Szybko okazało się jednak, że to zabawa z nową kreacją.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani mali i duzi

Jeśli jesteśmy już przy fanach, warto odnotować, że Sławomir ma ich naprawdę wielu. Pośród nich znaleźć można jednak i takich, którzy chyba nie wiedzą, czego chcą. Szczególną uwagę wzbudził ostatnio jeden z komentarzy z mediów społecznościowych, w którym fanka kryjąca się pod nickiem honoratawitanska. Ta zasugerowała Sławomirowi, że śpiewanie na trzeźwo w jego wydaniu to bardzo głupi pomysł. Czyżby kobieta wolała, by muzyk występował przed widzami na rauszu? Można złapać się za głowę. Warto jednak przypomnieć, że polska muzyka ma naprawdę różne odcienie. Niestety, tego typu incydentów wśród polskich muzyków było naprawdę sporo, a niektóre z nich miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat. Mało prawdopodobne jednak, by Sławomir porwał się na śpiewanie pod wpływem alkoholu. Sławomir instagram.com/slawomir ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wiek kochającej skandale aktorki jest nie do uwierzenia! Aktorka żyje z młodszym o 10 lat mężczyzną
  2. Julia Wieniawa na zdjęciach z dzieciństwa. Fani SZALEJĄ
  3. Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje!
  4. Widzowie nie mają litości. Chcą zniszczyć Polsat i roznieść stację po tym, co robili
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News