Wielki skandal tuż przed koncertem! Sławomir NAGO, fanów wmurowało

Wielki skandal tuż przed koncertem! Sławomir NAGO, fanów wmurowało

Już dziś rozpoczyna się Festiwal Weselnych Przebojów. Na scenie w Mrągowie pojawią się takie gwiazdy, jak Urszula, Piękni i Młodzi czy Sławomir. Ten ostatni nie ma jednak ostatnio zbyt łatwego życia. Żona wypuściła do sieci jego nagie zdjęcie! Ten widok wbił wszystkich fanów w ziemię.

Kajra na swoim Instagramie udostępnia regularnie - fani ją z tego powodu uwielbiają. Żaden z nich nie spodziewał się jednak tak intymnej fotografii! Na zdjęciu udostępnionym przez Kajrę widzimy Sławomira... całkowicie nagiego. - Ala jaja - czytamy w komentarzach. I to tuż przed koncertem w Mrągowie. Czy to przeszkodzi mu w występie?

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Czy Sławomir wystąpi?

Jeden z królów muzyki disco polo, Sławomir Zapała, ma wystąpić na Festiwalu w jego drugi dzień, czyli 18 sierpnia 2018 roku. Niektórzy twierdzą jednak, że z jego reputacją jest coraz gorzej. Już kilka dni temu Sławomir opublikował rysunek na którym jest przedstawiony totalnie nago. Teraz jego żona Kajra opublikowała zdjęcie, na którym wprawdzie Sławomir stoi za szklanymi drzwiami, ale da się dostrzec, że jest bez bielizny! Dla organizatorów tego typu festiwali podobne zachowanie może być zbyt kontrowersyjne. Nikt nie chce, by wydarzenie promowała osoba, która popularność zdobywa obnażaniem się w Internecie. Sami Sławomir i Kajra prawdopodobnie uważają to za niewinne żarty. Festiwal Weselnych Przebojów to jedno z największych muzycznych wydarzeń roku. Wesele w rytmach muzyki disco polo i huczne "poprawiny" następnego dnia. Mrągowo będzie głośne jak nigdy przedtem! Sławomir Zapała Nago Kajra fot. Instagram Sławomir nago fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Tadla boleśnie szydzi z Rozenek. Będzie wojna?
  2. Kim jest mąż Kasi Tusk? Jej ojciec go uwielbia
  3. Partner Gessler z inną kobietą?! Po sieci krąży sensacyjne zdjęcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News