Sławomir rozbił bank. Horrendalne sumy
Anna Maria Guziewska - 4 Września 2018

Sławomir rozbił bank. Horrendalne sumy

Sławomir wraz z żoną Kajrą robią niesamowitą karierę, która przekłada się również na stan ich konta. Teraz okazuje się, że mogą zyskać jeszcze więcej. Przedsiębiorczy muzyk nie próżnuje. Do końca roku może zarobić 10 mln złotych. Skąd ta zawrotna kwota?

Sławomir, dzięki swojej zabawnej postaci scenicznej, stał się jedną z najpopularniejszych gwiazd. Jego "wartość" wzrasta z każdym dniem... i kolejnym hitem. Nic więc dziwnego, że zdecydował się na jeszcze jedną inwestycję. Z gadżetów, które produkuje reklamując swoją muzykę, może zarobić dodatkowe kilka milionów złotych. W ofercie jego sklepu znaleźć można: kubeczki, breloczki, koszulki, a nawet nakładki na pasy samochodowe.

Na czym Sławomir zarabia najwięcej?

Jako muzyk Sławomir jest bardzo aktywny. Zdarza mu się grać kilkaset koncertów rocznie. Bywają dni, gdy jeździ do kilku miejscowości. Mimo wszystko, najpopularniejsza gwiazda rock-polo nie zwalnia tempa i rozwija kolejne przedsiębiorstwo które może mu przynieść prawdziwe miliony. Oprócz działalności muzycznej i prowadzenia sklepu, Sławomir szybko stał się również osobowością telewizyjną - prowadzącym teleturniej "Big music quiz". Dwa sezony przyniosły mu aż milion złotych! W zestawieniu zarobków gwiazd, Sławomir zdaje się absolutnym pionierem. Podobno król muzyki popularnej pieniądze również inwestuje i oszczędza. On i jego żona - Kajra - mogą wieść spokojne życie, ponieważ na długo wystarczy im środków materialnych. Mimo wszystko Sławomir nie zwalnia tempa i wciąż odcina kupony od sławy. Kluczowym momentem w karierze Sławomira była premiera piosenki "Miłość w Zakopanem". Śpiewana niemal przez każdego, sprawiła, że muzyk zaczął być odbierany jako indywidualna marka, a jego notowania natychmiast wzrosły. Wtedy też masowo zaczął pojawiać się na festiwalach, w telewizji, a internetowe wyświetlenia teledysku biły rekordy. Dziś, śmiało można przypuszczać, że właśnie ten hit stał się kluczem do jego sukcesu, przynosząc prawdziwe miliony.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Milionerzy brutalnie obśmiani w internecie. "Festiwal żenujących pytań"
  2. Marta Kaczyńska kopiuje znaną gwiazdę? Internauci ryknęli śmiechem
  3. Gwiazdor disco polo upokorzony podczas koncertu. Nigdy tego nie zapomni
Ursula AndressDziewczyny Bonda po latach. Wciąż piękne? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Przemysław Kossakowski i Martyna WojciechowskaNajgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News