Sławomir w specjalnym apelu, który został wrzucony na Facebooka, prosi swoich fanów o pomoc. Chodzi o naprawdę dramatyczną sytuację, w której liczy się dosłownie każdy dzień.

Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą podbijają całą Polskę. Para koncertuje oraz pojawia się w wielu programach zarówno jako goście, jak i prowadzący. Jednak teraz małżeństwo pokazało, że reprezentują sobą coś więcej niż tylko chwytliwe piosenki i medialną aktywność. Swoją popularność i zasięgi postanowili wykorzystać w szczytnym celu, aby pomóc obcemu człowiekowi.

Sławomir prosi fanów o pomoc

Konrad jest pochodzącym z gór chłopakiem, który już niebawem będzie obchodził swoje 23 urodziny. Niestety obawia się, że kolejnych może nie dożyć. Wszystko przez potworną chorobę, z którą toczy nieustanny bój o własne życie.

Potworną diagnozę poznał, gdy wrócił do Krakowa na studia. Do tej pory podczas jednego ze swoich koncertów poczuł silny ból brzucha. Kiedy dolegliwość nie przechodziła, postanowił udać się na SOR. Tam usłyszał, że ma złośliwego chłoniaka, który jest już w 4 stadium i co gorsza zaczął już dawać przerzuty na inne narządy, a także kości.

Natychmiast rozpoczęto terapię, która miała go wyleczyć, jednak guz zmniejszył się tylko o kilka milimetrów. Konrad przeszedł wielokrotnie przez chemio i radio terapię, ale niestety teraz choroba powróciła. Jedyną nadzieją dla niego jest teraz bardzo droga i nowatorska kuracja, która nie jest dostępna w Polsce. Jeżeli Konrad chce mieć jakąkolwiek nadzieję na wyzdrowienie i powrót do poprzedniego życia, musi się udać do Izraela, aby rozpocząć terapię. Jednak jej koszt to niemalże 1,5 miliona złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Ranczo" przyniosło jej sławę. Prywatny dramat zniszczył jej życie

Sławomir nie szczędził pomocy

Dlatego zorganizowano specjalną zbiórkę, w którą zaangażowali się polscy artyści. Wśród nich jest właśnie Sławomir wraz ze swoją żoną, którzy dołożyli od siebie już pewną sumę. Dodatkowo proszą swoich fanów o pomoc w osiągnięciu tego celu, ponieważ dosłownie każda złotówka się liczy.

Nie da się ukryć, że jest to naprawdę bardzo miły gest ze strony Sławomira i wszyscy mamy nadzieję, że potrzebą kwotę uda się zebrać bardzo szybko. Trzymamy kciuki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kora o PiSie. Słowa gwiazdy które zmiażdżyły władzę
  2. Kochaliśmy ją w Rodzinie zastępczej. W dorosłości przeszła niewiarygodną metamorfozę!
  3. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  4. Wielka gwiazda TVP wyznała to po latach. Mąż wbił jej nóż w plecy
  5. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE

Meghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!

ŹRÓDŁOonet.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.