Czy to żart na prima aprilis? Po słowach żony Sławomira pękniecie ze śmiechu

Czy to żart na prima aprilis? Po słowach żony Sławomira pękniecie ze śmiechu Źródło: .

Sławomir może liczyć na wielką miłość ze strony swojej żony, która właśnie rozbawiła fanów ekscentrycznego muzyka. Ostatnie wyznanie Kajry w trakcie jej wywiadu dla telewizji Wirtualnej Polski sprawiło, że miłośnicy wokalisty disco-polo nie są w stanie powstrzymać śmiechu. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy w słowach wokalistki chodzi o zrobienie żartu na prima aprilis, czy może jest to najszczersze wyznanie uczuć względem swojego męża.

Sławomir i jego żona Kajra od wielu miesięcy mogą cieszyć się niebywałymi osiągnięciami w karierze. Wielki, komercyjny sukces działalności aktora i muzyka miał szansę zaistnieć w dużym stopniu dzięki jego żonie - Kajrze. Wokalistka zespołu swojego męża w trakcie ostatniego wywiadu dla Wirtualnej Polski powiedziała coś, co fani muzyka przyjęli z wielkim uśmiechem na twarzy. Albo mamy do czynienia z rzeczywiście udanym kawałem z okazji pierwszego kwietnia, albo było to jedno z najpiękniejszych wyznań szczerej miłości.

Sławomir komplementowany przez żonę. Nieoczekiwane słowa artystki

W trakcie swojego wywiadu dla Wirtualnej Polski, Kajra ujawniła wiele szczegółów swojego życia z ekscentrycznym wokalistą. Jak się okazało, popularny muzyk jest bardzo kochany przez swoja żonę, która bez przerwy go zachwalała. W pewnym momencie temat rozmowy przeszedł na urodę artysty i wtedy to żona Sławomira zdecydowała się na bardzo zabawne stwierdzenie.

- Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira - powiedziała wokalistka w trakcie rozmowy z dziennikarzem WP

Nie da się ukryć, że słowa kobiety wzbudziły wielki śmiech wśród internautów, którzy zastanawiali się, czy atrakcyjna żona artysty rzeczywiście mówiła szczerze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie dowierzają Kajrze

Ponieważ Sławomir jest osobą, której uroda idealnie wpisuje się w sceniczny wizerunek, oglądający wywiad z Kajrą zaczęli traktować jej słowa jako żart. Pisali nawet o tym, że zwracając uwagę na wygląd jej męża, całkowicie nie ma jej czego zazdrościć.

- "Przecież ten gościu to podróba faceta", "Jaka kobieta ma zazdrościć łysego faceta z wąchami, który Ci nakazuje mówić do siebie Sławomir? Paranoja" - pisali internauci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Marty Kaczyńskiej jest oszałamiająco piękna. Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Ile zarabia kasjer w Rossmanie? Czy w sieci drogerii łatwo awansować?
  4. "Walduś z Kiepskich" stoczył batalię w sądzie. Wyrok jest bezlitosny
  5. Anita Lipnicka w żałobie. Ogromna tragedia, nie żyje Krzysztof
  6. Pielęgniarka opowiedziała o swojej pracy. "To, co zobaczyłam w kroczu, było niewyobrażalne"

źródło: wp.pl

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News