Sławomir wraz z żoną poucza kierowców
screen youtube.com/Kamil Peszat
Karol Zaborowski - 28 Marca 2019

Sławomir poucza polskich kierowców. Muzyk robi się autorytetem od wszystkiego?

Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą szturmem podbili polską scenę muzyczną. Jednak teraz muzyczne małżeństwo wzięło udział w akcji, w której pouczają polskich kierowców.

Sławomir kojarzy nam się przede wszystkim z przebojem "Miłość w Zakopanem", który był puszczany dosłownie w każdej stacji radiowej przez długie miesiące. Jednak tak naprawdę to właśnie dzięki tej piosence, przed Sławomirem otworzyły się prawdziwe możliwości, jeżeli chodzi o dalszą karierę muzyczną. Owszem jego poprzednie kawałki również się dobrze przyjęły, ale to właśnie ten przebój Polacy pokochali najbardziej.

Jednak mimo że muzyk kojarzony jest przez ludzi praktycznie tylko w związku z muzyką rozrywkową, to wziął udział w akcji, która ma uświadamiać oraz ostrzegać kierowców przed niebezpieczeństwami na drodze. Wiele osób się zastanawia, czy muzyk jest odpowiednim autorytetem.

Sławomir poucza kierowców

Nie da się ukryć, że na polskich drogach ginie masa ludzi i absolutnie nie jest to coś, z czego możemy być dumni. Prawdą jest również, że w wielu przypadkach zachowujemy się bardzo nieodpowiedzialnie za kierownicą, nierzadko stwarzając sami zagrożenie na drodze. Innym razem szarżujemy niczym rajdowcy, aby jak najszybciej dotrzeć do celu, nie zważając na warunki pogodowe.

Polsat: tragiczny wypadek na mazowszuTragedia w polskim mieście, malutkie dzieci nie żyją. Polsat przekazał druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

W takim wypadku bez dwóch zdań prowadzenie podobnych kampanii jest słuszne. Jednak, czy zapraszanie gwiazdy muzycznej do wzięcia w niej udziału naprawdę pomaga? Patrząc na reakcję internautów, można odnieść zupełnie inne zdanie.

Sławomir podczas nagrania, które zostało opublikowane w Internecie, stwierdza, że jego drugim zawodem jest właśnie bycie kierowcą, ponieważ rocznie w trasie pokonuje ponad 80 tysięcy kilometrów. Wspomina również, że prawdziwą świętością dla niego będąc za kółkiem, jest linia ciągła.

- Moim drugim zawodem to jest właściwie zawód kierowcy, bo rocznie ponad 80 tysięcy w trasie… dlatego chciałem was zachęcić, żeby się wysypiać dobrze przed trasą, żeby dobrze rozłożyć te siły... Ja się muszę pochwalić, że mam jedną rzecz świętą, to jest linia ciągła. Naprawdę to rozsądni ludzie malują, więc warto ich przestrzegać - mówił Sławomir.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

tomasz mackiewiczZatrważające informacje o Tomaszu Mackiewiczu. O tym powinni wiedzieć wszyscyCzytaj dalej

Internauci dość sceptycznie podeszli do zamieszczonego nagrania często, wychodząc z założenia, że o takich rzeczach powinni wypowiadać się ludzie, który faktycznie mają pojęcie o tym, co mówią.

- No tak jeszcze tutaj go nie było. Jak tak dalej pójdzie, to Sławomir będzie nawet doradzał w sprawach polityki, bo przecież dlaczego nie - pisze jeden z internautów.

- Nie mogę słuchać tego pajaca. Naprawdę tak ciężko zaangażować kogoś, kto faktycznie ma doświadczenie za kierownicą, a nie pseudo piosenkarza, który jeździ od wsi do wsi? - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Gwiazda TVN chciała popełnić samobójstwo. Trafiła do szpitala psychiatrycznego
  3. Anna Lewandowska przekazała radosną wiadomość. Rodzina Lewandowskich rozkwita nie dzięki pieniądzom
  4. Internauci śmieją się z kolejnego talentu Rozenek. "Wyprzedziła Leonardo da Vinci o jednego skilla"
  5. Żona Wiśniewskiego dogadała się z byłym. Michał został na lodzie

.Wstrząsające kulisy rozwodu żony Wiśniewskiego. Polacy zostali okłamaniCzytaj dalej

źródło: Najwyższy Czas

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News