Domagała PORAZIŁ Sławomira. Co się stało?

Domagała PORAZIŁ Sławomira. Co się stało? Źródło: youtube.com/20m2

Sławomir i jego muzyka nie znikają z list przebojów. Artysta ma na swoim koncie kilka utworów, które bezsprzecznie wstrząsnęły fanami tego nietuzinkowego gatunku. Okazuje się jednak, że Paweł Domagała dosłownie PORAZIŁ gwiazdora disco-polo! Do sprawy postanowił się sam porażony artysta.

Sławomir zazdrości Domagale? Okazuje się, że gwiazdor postanowił odnieść się do sukcesu piosenki "Weź nie pytaj" publicznie. Chociaż artyści tworzą zupełnie różną muzykę, okazuje się, że chcą dotrzeć do jak największej liczby fanów. Paweł poraził Sławomira.

Sławomir w szoku po premierzy piosenki Domagały. Co się wydarzyło?

Na platformie YouTube autor hitu "Miłość w Zakopanem" postanowił skomentować, co myśli na temat piosenki "Weź nie pytaj". Swoje nastroje postanowił umieścić w dyskusji pod teledyskiem. - Cześć tu Sławomir. Za tyle Miłości w tej nucie leci łapka, a za muzę leci sub. Brawo Paweł - napisał pod filmem gwiazdor rock polo. - Dzięki! - odpowiedział natychmiast Domagała. Internautom spodobał się ukłon Sławomira i postanowili skomentować serdeczności między dwojgiem. - Mało kto wie ale Paweł i Sławomir już razem grali w jednym zespole. A to było w serialu "Prosto w serce", tyle tylko że nie śpiewali, a grali na gitarach basowych - pojawiło się w jednym z komentarzy. - Sławomir szacun - czytamy dalej. - Sławomir trochę Ci brakuje do Pawełka. Ale lajki dla obydwu - napisał internauta pod wideo. - Sławomir też przegląda YouTube? Ma na to czas? - dziwi się mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Sławek jesteś super super że nie zazdrościsz koledze za taką postawę łapka w górę i pozdrowienia dla ciebie, Kajry i całej rodziny pozdrawiam - komentuje mężczyzna. Chociaż dzieli ich wiele, okazuje się, że zarówno Sławomir, jak i Paweł Domagała głównie są aktorami. Mężczyźni spotkali się na jednym planie w serialu "Prosto w serce", który był emitowany na antenie TVN. Gwiazdor rock polo wcielił się tam w rolę Chudego i był gitarzystą w zespole "Cztery serca", w tym samym zespole gra Motyw - którego zagrał autor piosenki "Weź nie pytaj". Pomimo próby zdobycia ogromnej popularności, okazuje się, że między panami jest wiele serdeczności. Sławomir z pewnością wie, w jaki sposób pochwalić przyjaciół z branży.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Trudne dzieciństwo zmieniło syna Martyniuka? Król disco polo ujawnia bolesną prawdę
  2. Była największą gwiazdą disco polo. Zniknęła przez straszną chorobę
  3. Koszmar gwiazdora disco polo! Brutalnie ZAMORDOWALI członka jego rodziny
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News