Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora

Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora Źródło: Fot. Instagram

Sławomir przez ostatnie dwa lata zrobił niesamowitą karierę i stał się jedną z najważniejszych postaci w polskiej branży muzycznej. Wykonawca dorobił się wielkiej sławy dzięki kilku wielkim hitom, teraz jednak przeżywa gorszy okres. Wiele osób twierdzi, że to może być koniec jego kariery.

Sławomir musi ostatnio radzić sobie z nieco gorszym okresem w swojej scenicznej karierze. Jeszcze niedawno każdy jego koncert gwarantował, że wszystkie bilety zostaną wyprzedane, teraz natomiast nie jest już tak dobrze. Zainteresowanie jego piosenkami nieco przygasło, nie pojawia się żaden hit dorównujący poprzednim, a sam muzyk musi sobie radzić z problemami zupełnie innej natury. Jego malejąca popularność wiąże się z konsekwencjami, których sam wokalista wolałby uniknąć, jednak nie jest to takie proste.

Sławomir ma spore problemy. Co z karierą muzyka?

Zapotrzebowanie na koncerty, których udziela Sławomir, zdecydowanie spadło w ostatnich miesiącach. Wygląda na to, że jego piosenki nieco przejadły się publiczności. Nie jest to jednak jedyny cios, jaki otrzymał ostatnio artysta. Warto przypomnieć o programie telewizyjnym w formie teleturnieju, który powstał na fali popularności wokalisty. Big Music Quiz był emitowany na antenie TVP i początkowo cieszył się sporą popularnością, jednak z czasem zainteresowanie programem spadło. Polegał on na odgadywaniu wokalistów, którzy wykonują puszczane z głośników fragmenty piosenek. Najczęściej występowali w nim celebryci lub ludzie ze świata telewizji. Wygląda na to, że nie doczekamy się kontynuacji programu. Pierwszy sezon nie spotkał się z przyjęciem, jakiego oczekiwali producenci telewizji, dlatego prawdopodobnie nie ujrzymy już nowych odcinków. Zapowiedziano już, że jego miejsce w ramówce stacji zajmie zupełnie nowy program, co musiało być sporym szokiem dla samego artysty.

Sławomir traci swoją popularność?

Niedawno muzyk zaliczył sporą wpadkę, gdy podczas nagrywania filmu dla fanów spadł ze schodów, co błyskawicznie stało się hitem Internetu. Niektórzy w dość ostrych słowach stwierdzili, że jest to odzwierciedlenie jego muzycznej kariery, a słowa te z pewnością mogłyby zaboleć Sławomira. On sam zachował spokój i śmiał się z całej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Nie wiemy jakie są dalsze plany Sławomira na kolejne miesiące. Póki co dowiedzieliśmy się o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską, czego można było się spodziewać po nie najlepszej formie rozgrywki w jego teleturnieju. Opinie na jego temat nie były zbyt pochlebne, dlatego trudno się dziwić, że nie doczeka się on kolejnego sezonu. Z pewnością przez pewien czas muzyk nie przestanie jeździć po Polsce i koncertować, ale jego popularność wydaje się dość szybko spadać. Jeszcze niedawno wydawało się, że nie zostanie on zapomniany tak szybko, jednak okazało się, że Polacy szybko przestali śledzić jego poczynania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Przed tym nowotworem możesz się uchronić, ale uważaj na słońce. Bywa niebezpieczne
  4. Grób Agnieszki Kotulanki wygląda niewiarygodnie. Niesamowity widok w rocznicę jej śmierci
  5. Rok po śmierci Agnieszki Kotulanki przygnębiające fakty ujrzały światło dzienne. "Klan bardzo ją ograniczył"
  6. Minęło wiele lat, ale za Kuchennymi Rewolucjami ciągną się kontrowersje. "Właścicielkę skazano na pół roku pozbawienia wolności"

źródło: Disco Polo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News