Kim NAPRAWDĘ jest Sławomir? Rozgrzebali jego przeszłość i ujawnili zaskakujące fakty
Karol Zaborowski - 3 Lutego 2019

Kim NAPRAWDĘ jest Sławomir? Rozgrzebali jego przeszłość i ujawnili zaskakujące fakty

Sławomir w bardzo krótkim czasie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. Za jego sukcesem stoi historia, która przytaczana była w wielu wywiadach. Jednak jak się okazuje, może ona być całkowicie zmyślona. Media rozgrzebały przeszłość muzyka i ujawniły zaskakujące fakty.

Sławomir wszedł do polskiego show biznesu niespodziewanie! Jego największy hit "Miłość w Zakopanem" znany jest już chyba wszystkim. Muzyk podbił serca słuchaczy oraz listy przebojów i cały czas pnie się na sam szczyt. Artysta bardzo mądrze wykorzystuje swoje pięć minut, wyciskając z nich, ile tylko może. Możemy go zobaczyć zarówno na scenie podczas koncertów, jak i w teatrze, czy telewizji gdzie występuje w wielu programach. Jednak, czy faktycznie Sławomir jest szczery ze swoimi fanami?

Sławomir okłamał miliony? Kulisy sławy muzyka

Fakt, że Sławomir z wykształcenia jest aktorem, jest raczej wszystkim doskonale znany. Artysta wystąpił w wielu produkcjach, ale jego role były raczej epizodyczne i wielu z nas nawet mogło się nie zorientować, że na ekranie widzi znanego wokalistę. Wedle słów muzyka, swoją karierę wokalną rozpoczął w Ameryce, gdzie grał dla tamtejszej Polonii w jednym z barów. Tam też miał poznać swoją żonę Kajrę, która teraz towarzyszy mu na scenie podczas każdego koncertu. Jednak niedawno na portalu YouTube pojawiło się nagranie, które według autora obnaża kłamstwo muzyka. Na nagraniu możemy usłyszeć między innymi, że małżeństwo nie poznało się za oceanem, a podczas studiów. Kajra podobnie, jak jej mąż wystąpiła już w kilku filmach oraz serialach, co każdy z nas może sprawdzić w Internecie. Podobnie, jak w przypadku Sławomira również były to role epizodyczne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Sprawa dla reporteraElżbieta Jaworowicz nie do poznania! Wygląda teraz zupełnie inaczejCzytaj dalej
Co więcej, Sławomir zawsze powtarzał, że to on jest twórcą gatunku rock polo, co według autora filmiku, również nie jest prawdą. Według niego za sukcesem artysty stoi Tymon Tymański, który miał wymyślić ów gatunek muzyczny i Piotr Kędzierski mający odpowiadać za powstanie znanego wszystkim przywitania "Cześć tu Sławomir". - Ściema, która podbiła serca Polaków - pojawia się komentarz w nagraniu. Sam Zapała ma być odpowiedzialny za pisanie tekstów oraz muzyki do swoich przebojów. Nie da się ukryć, że jest to zupełnie inna historia, do której przyzwyczaił nas muzyk. Różni się zarówno to, jak poznał swoją małżonkę oraz powstanie jego autorskiego gatunku muzycznego. Jeżeli te informacje faktycznie okażą się prawdziwe, to wielu fanów Sławomira może poczuć się przez niego okłamanych, a to może zwiastować koniec jego kariery.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jak mieszka Dawid Podsiadło? ZEMDLEJECIE z wrażenia!
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Beata Kozidrak wiedzie luksusowe życie? Zaskakująca reakcja gwiazdy
  4. Edyta Górniak ma kłopoty rodzinne. Co się dzieje?
  5. Młody Martyniuk znowu wywołał skandal. Oburzająco skomentował słowa matki
 
GłówneHoroskop miesięczny na luty 2019. Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy?Czytaj dalej
źródło: Najwyższy Czas
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News