Sławomir zrobił to własnej żonie! Upokarzające nagranie krąży po sieci

Sławomir zrobił to własnej żonie! Upokarzające nagranie krąży po sieci

Sławomir nie przestaje zaskakiwać. Artysta, który wybił się na hicie disco polo "Miłość w Zakopanem" koncertuje i zwiedza świat ze swoją ukochaną, Magdaleną. Również i jemu zdarzają się jednak wpadki. Jego wybranka, "Superkajra", pokazała nagranie, na którym ucierpiała w wyniku niefrasobliwości Sławomira. Sprawę puściła w niepamięć, choć jej ukochany nawet nie zdobył się na przeprosiny!

Sławomir spędzał ostatni czas w Anglii, gdzie koncertował dla mieszkającej tam licznie Polonii. Artysta jest też po gorących wakacjach w Tajlandii, gdzie nagrywano teledysk do utworu jego nowego singla "Nic się nie stało". To pokazuje, że wokaliście powodzi się znakomicie, a kraj - z którego pozostaje dumny - stał się za ciasny.

Wpadka przy kawie. Co na to Sławomir?

Wokalista znany jest z dużego dystansu do siebie, czym zjednuje sobie ogromne rzesze fanów i internautów. Można by rzec, że nawet poczciwa wpadka nie przyniesie mu wrogów, a zostanie odebrana jako zdarzenie losowe. Do niecodziennej wpadki doszło przy porannej kawie. Sławomir i Magdalena postanowili nawet, że upublicznią początek swojego dnia relacją na Instagramie. Nagranie wstawiła później Kajra. Widzimy na nim jak para zamawia kawę. Zamiast przejścia do oczekiwanej konsumpcji oglądamy natomiast... rozlany na podłodze napój. Spora plama to nie wszystko, sprawa wywołała niemałe zamieszanie i zakłopotanie. Artysta nie przeprosił ukochanej, która została przy okazji oblana "małą, czarną z mlekiem". Sprawę postanowiły skrzętnie wykorzystać media kolorowe. Artysta tłumaczył sprawę następująco:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Pozazdrościliście nam - powiedział krótko Sławomir, cytowany przez "Super Express". Piosenkarz ani myślał przepraszać, a zdarzenie postanowił wytłumaczyć zazdrosnymi spojrzeniami. Opisujący sprawę tabloid reflektuje w tym miejscu, że przekaz negatywny pozostaje w polskiej kulturze silny. Zwyczajnie potrafimy się usprawiedliwiać tylko i wyłącznie "złym, nieprzychylnym" spojrzeniem sąsiadów, czy naszych przeciwników. Wybrance artysty pozostało starcie trunku ze spodni i puszczenie tej wpadki w niepamięć. Samo zdarzenie potraktowała tak jak artysta wszelkiego rodzaju przytyki. Podobne komentarze wybrzmiewają pod jej profilem na Instagramie. - Jak bym mojego męża widziała. Hehe, samo życie - napisała z poczuciem humoru jedna z użytkowniczek Instagrama. fot. Instagram SuperkajraZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir z żoną przekazali radosną nowinę! Ich rodzina niebawem się powiększy
  2. Sławomir boleśnie upokorzył konkurencję! Polskie gwiazdy zwijają się z zazdrości
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł