Szokujące oskarżenia po nagraniu Sławomira z półnagą czarnoskórą pięknością

Szokujące oskarżenia po nagraniu Sławomira z półnagą czarnoskórą pięknością Źródło: screen/YouTube/SŁAWOMIR Gwiazda rock polo

Sławomir znów zaskoczył swoich fanów. Tym razem w jego najnowszym teledysku pojawiła się półnaga czarnoskóra piękność. Gwiazdor rock polo nie uniknął krytyki. W sieci rozpętała się prawdziwa burza.

Sławomir od dawna zapowiadał, że w jego kolejnych teledyskach będzie można zobaczyć zagraniczne gwiazdy. Światło dzienne ujrzał klip do piosenki "Weekendowy Korsarz". Premiera zbiegła się w czasie z 36. urodzinami popularnego gwiazdora i - jak można było się spodziewać - okazała się dużym zaskoczeniem dla fanów. Zgodnie z zapowiedziami Sławomira, fani zobaczyli coś zupełnie innego.

W teledysku, który można obejrzeć na platformie YouTube wystąpiły gwiazdy takie jak Wiktoria Omyła znana z programu "Taniec z Gwiazdami". Jedną z głównych bohaterek najnowszej produkcji jest również czarnoskóra piękność Amello Goddes. To właśnie ona zwróciła uwagę wszystkich. Fani od razu zaczęli zadawać pytania.

Czarnoskóra piękność nową bohaterką teledysku Sławomira. Tego nikt się nie spodziewał

Amello Goddes to Vice miss Egzotica 2018. Jest Kenijką, która odnalazła swoje miejsce w Krakowie. To właśnie ona jest postacią, która zwróciła szczególną uwagę fanów. Sam teledysk również okazał się dużym zaskoczeniem, ponieważ odbiega od tego, do czego przyzwyczaił swoich fanów gwiazdor muzyki rock polo. Nie wszystkim ta zmiana przypadła do gustu.

Teledysk ma wiele pikantnych elementów. Występują w nim bardzo atrakcyjne kobiety, które bez oporów eksponują swoje wdzięki. W pewnym momencie zaczynają się nawet rozbierać. Wśród nich jest czarnoskóra piękność Amello Goddes. Popularny gwiazdor postawił tym razem na zmysłowość. Jednak nie wszystkim przypadła ona do gustu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Padają słowa krytyki - za dużo nagości i za bardzo po amerykańsku

Nikt nie spodziewał się tak odważnego teledysku Sławomira. Autor piosenki "Miłość w Zakopanem" przyzwyczaił swoich fanów do sympatycznego folkloru, a tym razem zaprezentował teledysk, w którym wzoruje się na zagranicznych gwiazdach. Wielu fanów z entuzjazmem przyjęło te zmiany. Dla niektórych okazały się one nie do przyjęcia.

Internauci zarzucają, że Sławomir porzucił swój styl na rzecz naśladowania amerykańskich produkcji. Kolejnym oskarżeniem, na jakie można się natknąć, jest zbytnie epatowanie nagością. Sławomir nie zwracał uwagi na czarnowłosą piękność i był zainteresowany wyłącznie swoją żoną Magdaleną, jednak roznegliżowane panie oglądają również młodsi fani gwiazdora. Nie da się ukryć, że piękna Kenijka odsłoniła bardzo dużo. Według niektórych osób Sławomir przekroczył granice.

Nowy teledysk Sławomira można oglądać na platformie YouTube. Nie da się ukryć, że jest inny niż wszystkie:

  1. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  2. Beata Pawlikowska została ZGWAŁCONA w Londynie! "Dał mi narkotyki i zgwałcił"
  3. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej
  4. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  5. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier

źródło: Super Express

Następny artykuł