Sławomir nigdy o tym nie mówił! Wspólna przeszłość z wielką, polską gwiazdą

Sławomir nigdy o tym nie mówił! Wspólna przeszłość z wielką, polską gwiazdą Źródło: Fot. YouTube/Superstacja

Gdy w 2017 roku podbił serca słuchaczy stacji radiowych i telewizji muzycznych, mało kto pamiętał, że od wielu lat występował w filmach i serialach. Sławomir, bo o nim mowa, przez większość kariery był drugoplanowym aktorem i aby zarobić, musiał w pewnym momencie nawet emigrować do USA. Wokalista nie mówił także o tym, że łączy go wspólna przeszłość z wielką, polską gwiazdą.

Sławomir zadebiutował muzycznie już w 2015 roku, lecz dopiero dwa lata później zdobył rozgłos. Jego piosenkarska kariera potoczyła się błyskawicznie, bo w tym samym roku, co pojawił się na listach przebojów, zagrał na imprezie sylwestrowej TVP, o której pisaliśmy na Pikio.pl. Z czasem telewidzowie zaczęli zauważać, że muzyk pojawia się w wielu serialach i filmach, grając poboczne role, często nawet nie wypowiadając żadnej dłuższej kwestii. Sławomir jest jednak z wykształcenia aktorem i to po dyplomowanym.

Gwiazdor rzadko wspomina o wyuczonym zawodzie i pracy w nim, a o fakcie, że na studiach, na które uczęszczał, na zajęcia z wielką gwiazdą dowiedzieliśmy się dopiero teraz. Jego wykładowczynią była legenda polskich kina i teatru.

Sławomir nigdy o tym nie mówił

Gwiazdą, przy której Sławomir zaczynał artystyczną przygodę, jest Anna Dymna. Aktorka wyjawiła prawdę w ostatniej rozmowie z "Super Expressem". Jak się okazuje, współpracę z młodym Zapałą wspomina doskonale. Artysta był rzetelnym i łaknącym wiedzy studentem. Kto by się spodziewał, że pełen energii i lubiący uwagę gwiazdor był tak pokornym żakiem. Pikio.pl gratuluje aktorce tak znanego wychowanka. - Uczyłam go na pierwszym roku. Był bardzo sympatyczny, pilny, zawsze uśmiechnięty i z ogromną pasją - powiedziała Anna Dymna.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PD GALERIĄ Aktorka powiedziała również, iż nie widzi niczego złego w tym, że Sławomir nie zrobił wielkiej kariery aktorskiej i ostatecznie zajął się muzyką. Były student ma u niej pełne wsparcie. - Cieszę się, że odnalazł swoją drogę i miejsce. Zawsze trzymam kciuki za moich studentów i czuję radość, gdy robią kariery i są szczęśliwi - dodała.

Błyskawiczna kariera Sławomira

Dziś Sławomir jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Jego największe hity plasują się na listach przebojów, a w tego Sylwestra wystąpił na aż dwóch imprezach. Gwiazdor wystąpił dla TVP i Polsatu jednej nocy. Jak przedostał się z Zakopanego do Chorzowa? Najprawdopodobniej zrobił to helikopterem, a to jeszcze nie wszystko. "Super Express" podawał, że za dwa występy muzyk ściągnie aż 100 tys. złotych. - Najpierw wystąpimy na koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem. Następnie przetransportujemy się na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie zaśpiewany na Sylwestrze z Polsatem. Wiadomo, że najszybszą i najwygodniejszą metodą byłby lot helikopterem. Natomiast to, czym ostatecznie dostaniemy się do Chorzowa, zależne będzie od warunków atmosferycznych panujących tego dnia - mówiła mediom żona Sławomira Kajra. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Skrajnie antysemicki spot w TVP na żywo. Będzie wstyd na cały świat!
  2. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! "Telewizja śniadaniowa to za mało"
  3. Rozenek z rodziną w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Koszmar przerażonej gwiazdy
  4. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  5. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  źródło: rozrywka.dziennik.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu