Fani są przerażeni, Sławomir milczy. Niepokojące zdjęcie jego żony

Fani są przerażeni, Sławomir milczy. Niepokojące zdjęcie jego żony Źródło: fot. Instagram

Sławomir jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów disco-polo. Sława dotyka także jego żoną, Kajrę. Ostatnie zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, zaniepokoiło fanów. Czyżby ciągła obserwacja przez fanów i paparazzi doprowadziło żonę gwiazdora do upadku?

Żona Sławomira znana jest ze swojej dbałości o wygląd. Jej cechą rozpoznawczą są długie, gęste, kręcone włosy i elegancki makijaż. Choć może trafniej byłoby napisać "były", bo na opublikowanym wczoraj przez Kajrę zdjęciu... gwiazda nie ma ani makijażu, ani włosów!

Sławomir milczy - co się dzieje z jego żoną?!

Podpis pod zdjęciem nie uzasadnia, dlaczego Kajra pokazuje się w takiej formie. Napisała jedynie: "Cześć tu Kajra #Nowa #Ja #taka #ja #Kajra #bo #piękno #jest #w #środku #rockpolo #czućpiniądz #suprise #what #kajra #eyes #see" Internauci snują różne teorie spiskowe. Spora część z nich martwi się, czy ze zdrowiem Kajry wszystko w porządku. Martwią się, że może mieć ona raka. Inna grupa fanów Sławomira twierdzi, że jego żona oddała włosy organizacji charytatywnej. Niektórzy podejrzewają możliwość występu w filmie lub programie, do którego niezbędne było założenie tzw. łysej peruki. - Co Ci się stało? - pytają zdezorientowani fani. Jak jest naprawdę? Nie wiadomo. Ani Kajra, ani Sławomir do tej pory nie wypowiedzieli się w sprawie tajemniczego zdjęcia. Mamy nadzieję, że nowy wizerunek nie ma nic wspólnego z problemami zdrowotnymi! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Przybylskiej zmieszana z błotem! "Rośnie kolejne kur**sko!"
  2. Tomasz Kammel zniszczył jej życie? Była partnerka przerywa milczenie
  3. Burza wokół Kaczyńskiej! "Nie dba o nienarodzone dziecko, ŚWIADOMIE JE NARAŻA"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News