Sławomir musiał żebrać w barze o jedzenie. Bolesne wyznanie żony gwiazdora

Sławomir musiał żebrać w barze o jedzenie. Bolesne wyznanie żony gwiazdora Źródło: instagram.com/superkajra

Sławomir to gwiazda, która króluje nadal na szczycie wakacyjnych przebojów, a o jego koncerty biją się organizatorzy letnich imprez. Jednak nie zawsze tak było. Co ukrywała żona gwiazdora?

Sławomir to jedna z gwiazd, której zachowanie nadal wzbudza pewne kontrowersje. Wydaje się, że piosenkarz, który na nowo powołał do życia disco-polo, od zawsze siedział na garncu złota. Prawda okazała się bardziej bolesna, a wszystko zdradziła ukochana żona.

Sławomir żebrał i ciężko pracował

Sławomir jest z wykształcenia aktorem. W 2006 roku skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Po graniu filmowych epizodów w Polsce, wyjechał do USA "za lepszym życiem i pieniędzmi". Piosenkarz imał się różnych prac, ale wiadomo tylko o tym, że Sławomir Zapała (bo tak brzmi jego pełne imię i nazwisko) pracował m.in. jako zbieracz azbestu.

Po skończonej pracy często udawał się do lokalnego baru, żeby posycić się pierogami. To tam poznał swoją przyszłą żonę, Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz. Co ciekawe, ukończyli tę samą szkołę.

- Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku - wspomina z rozrzewnieniem "Kajra".

Wyznała dziennikarzom, że Sławomir dał jej napiwek w wysokości tygodniówki i potem był zmuszony przychodzić do baru prosić o jedzenie.

- Nie pamiętam, kiedy była nasza pierwsza randka. Bo tych spotkań, też przyjacielskich, było bardzo wiele. Ale pamiętam, jak Sławomir otworzył szyberdach i powiedział: Kajra, ja bym ci nieba uchylił! Potem wiecie, co było dalej - tak opisuje początki znajomości ze Sławomirem obecna żona.

Spracowany gwiazdor pierwsze kroki w kreowaniu nowego wizerunku podjął na Long Island w Nowym Jorku, gdzie zdobył serca polskich imigrantów. Po odniesionym sukcesie postanowił wrócić do Polski i w 2014 roku "zaatakował" polskie festiwale i media.

Jak pieniądze pomogły zakochanym?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Charakterystyczny styl bycia Sławomira szybko dał efekty. Był rozchwytywany tam, gdzie tylko się dało. Terminarz był już zapełniony z rocznym wyprzedzeniem. Sylwester bez Sławomira był Sylwestrem straconym. Do tego wszystkiego zaczął być zapraszany coraz częściej do telewizji - "Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo" to tylko niektóre produkcje z jego udziałem.

Pieniądze z koncertów odmieniły ich życie o 180 stopni. Pozwoliło im też żyć bez martwienia się o jutro i zwiększyły komfort przy spełnianiu dalszych marzeń.

"Kajra" lubi jednak wracać do starych czasów i chętnie pokazuje stare zdjęcia z mężem (wzięli ślub w 2011 roku). Ciężko ją na nich rozpoznać, a aktualny wizerunek jak najbardziej wpasował się w słowa "czuć piniondz".

Fot. instagram.com/superkajra

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  2. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia) 
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News