Sławomir może być zdruzgotany. Coś złego dzieje się z jego żoną

Sławomir może być zdruzgotany. Coś złego dzieje się z jego żoną

Fani Sławomira Zapały i Magdaleny "Kajry" Karjrowicz nie mogli uwierzyć, kiedy rano na jej Instagramie znaleźli zdjęcie opublikowane z porannego spaceru. Jej twarz wygląda wręcz niezdrowo i zdecydowanie niepokojąco.

Sławomir zdobył swoją popularność w 2017 roku przebojem "Miłość w Zakopanem", wcześniej brał udział w wielu telewizyjnych show m. in. "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a także "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak sam mówi wykonuje gatunek rock-polo, zaczynał w Nowym Yorku na Long Island, gdzie zdobył popularność wśród polskich emigrantów.

Co się stało z żoną Sławomira?

Jego partnerką życiową i sceniczną jest Magdalena "Kajra" Kajrowicz i to właśnie jej zdjęcie wywołało takie poruszenie w sieci. Ostatnio byliśmy zaskoczeni jej odmową udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".
Artystka zrezygnowała z udziału w show. Jak podaje "Fakt", powołując się na osobę z ekipy programu: - Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów. I na tym się skończyło, Od tego momentu media spekulowały na temat tego jak wygląda ich relacja. Intryguje szczególnie powód, dla którego zrezygnowała z programu, który znacząco mógłby ponieść jej popularność. Czyżby mąż ograniczał żonę? Jeśli tak, ma tym więcej powodów do obaw, ponieważ Kajra na swoich zdjęciach wygląda ostatnio naprawdę niepokojąco - czyżby przez całą presję szwankowało jej zdrowie? Kajra na zdjęciu wygląda, jakby była chora. Jej cera jest blada, a internauci zaznaczają, że może ona mieć poważne problemy zdrowotne - skoro jest zupełnieZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor disco polo nękany przez państwo! Ma dość
  2. Będzie skandal? Gwiazda znana z Polsatu, TVP i TVN szczerze o seksie pozamałżeńskim
  3. Dzieje się! CBA i skarbówka biorą się za znanego polityka opozycji
  4. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia
Sławomir instagram.com/superkajra Sławomir instagram.com/suprekajra Sławomir instagram.com/superkajra
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News