Fani Sławomira Zapały i Magdaleny „Kajry” Karjrowicz nie mogli uwierzyć, kiedy rano na jej Instagramie znaleźli zdjęcie opublikowane z porannego spaceru. Jej twarz wygląda wręcz niezdrowo i zdecydowanie niepokojąco.

Sławomir zdobył swoją popularność w 2017 roku przebojem „Miłość w Zakopanem”, wcześniej brał udział w wielu telewizyjnych show m. in. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a także „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jak sam mówi wykonuje gatunek rock-polo, zaczynał w Nowym Yorku na Long Island, gdzie zdobył popularność wśród polskich emigrantów.

Co się stało z żoną Sławomira?

Jego partnerką życiową i sceniczną jest Magdalena „Kajra” Kajrowicz i to właśnie jej zdjęcie wywołało takie poruszenie w sieci. Ostatnio byliśmy zaskoczeni jej odmową udziału w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Artystka zrezygnowała z udziału w show. Jak podaje „Fakt”, powołując się na osobę z ekipy programu:

– Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów. I na tym się skończyło,

Od tego momentu media spekulowały na temat tego jak wygląda ich relacja. Intryguje szczególnie powód, dla którego zrezygnowała z programu, który znacząco mógłby ponieść jej popularność. Czyżby mąż ograniczał żonę? Jeśli tak, ma tym więcej powodów do obaw, ponieważ Kajra na swoich zdjęciach wygląda ostatnio naprawdę niepokojąco – czyżby przez całą presję szwankowało jej zdrowie?

Kajra na zdjęciu wygląda, jakby była chora. Jej cera jest blada, a internauci zaznaczają, że może ona mieć poważne problemy zdrowotne – skoro jest zupełnie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor disco polo nękany przez państwo! Ma dość
  2. Będzie skandal? Gwiazda znana z Polsatu, TVP i TVN szczerze o seksie pozamałżeńskim
  3. Dzieje się! CBA i skarbówka biorą się za znanego polityka opozycji
  4. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia
Sławomir
instagram.com/superkajra
Sławomir
instagram.com/suprekajra
Sławomir
instagram.com/superkajra

Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa


Pamiętacie "Niewolnicę Isaurę"? Zobaczcie, jak się zmieniła! [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.