Sławomir ma przechlapane u żony! Zachował się, jak typowy facet

Sławomir ma przechlapane u żony! Zachował się, jak typowy facet Źródło: instagram/ superkajra/

Sławomir jednak jest typowym facetem. Bardzo podpadł swojej ukochanej Magdalenie. Ta postanowiła odkryć przed internautami prawdziwe oblicze gwiazdora. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać czego dopuścił się jej małżonek.

Czyżby Sławomir zaczynał gwiazdorzyć? Piosenkarz bardzo podpał swojej ukochanej żonie. Najwyraźniej gwiazdor powinien zatrudnić sprzątaczkę. Jak widać po zdjęciu Kajry, Sławomir nie radzi sobie z byciem gwiazdą i prowadzeniem domu jednocześnie.

Prawdziwe oblicze Sławomira 

Sławomir zasłynął w polskiej branży muzycznej dzięki piosence "Miłość w Zakopanem". Utwór przyniósł mu ogromną sławę, która mimo upływu czasu, utrzymuje się na szczycie. Dzięki temu piosenkarza chętnie zapraszano do różnych produkcji telewizyjnych. Został również prowadzącym programu "Big Music Quiz". Bardzo szybko stał się rozchwytywaną gwiazdą. Czy w takim razie blask sławy uderzył Sławomirowi do głowy i ten zaczyna gwiazdorzyć? Najwyraźniej tak jest.

Piosenkarz dopuścił się zachowania, jak na typowego mężczyznę przystało. Bardzo podpadł tym swojej ukochanej żonie Magdalenie. Kobieta postanowiła upublicznić to, jak wygląda życie z gwiazdą rock polo.

Kajra nie zamierza ukrywać prawdy 

Żona Sławomira, zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak strasznego czynu dopuścił się piosenkarz. Kobiety, trzymajcie emocje na wodzy! 

Na fotografii widać, brudne skarpetki jej męża rozrzucone na podłodze. Najwyraźniej według Sławomira za daleko było do kosza na brudną bieliznę. Chyba każda kobieta przyzna rację, że nie ma nic gorszego, niż powrót do domu, a jedyne co zastajesz to bałagan na podłodze. Sugerując się hasztagami, jakich użyła, piosenkarza czeka niezła awantura. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internautki zareagowały na zdjęcie 

Obserwatorki Kajry, niemalże od razu zaczęły komentować zamieszczone zdjęcie. Choć kobiety nie stroniły od żartobliwych stwierdzeń, ostatecznie utożsamiały się z Magdaleną. 

- A ja myślałam że tylko mój to robi - czytamy. 

- Typowy facet - stwierdziła jedna z internautek. 

Zatem Sławomir powinien mieć się na baczności. Nie zna dnia ani godziny, kiedy jego ukochana żona postanowi wytoczyć solidną awanturę. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

Źródło: SE

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News