Sławomir z żoną wywołali sensację na lotnisku! Nikt się tego nie spodziewał

Sławomir z żoną wywołali sensację na lotnisku! Nikt się tego nie spodziewał Źródło: Fot. YouTube / SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir to jeden z najbardziej rozchwytywanych muzyków w Polsce. Ostatnio pojawił się on z żoną na lotnisku i już samo to, że można było ich tam zobaczyć wywołało sensację. Wybuchło niemałe zamieszczanie - para wprawiła w osłupienie niejedną osobę!

Sławomir ma za sobą niesamowicie pracowity okres. Mężczyzna zrezygnował z sylwestrowej zabawy na rzecz ciężkiej pracy, którą doceniły tłumy bawiące się pod sceną. Nie lżej miała Kajra - żona muzyka, która dzielnie towarzyszyła mu podczas występów. Małżeństwo było tak bardzo pożądane przez publiczność, że zdecydowało się zagrać w aż dwóch miastach jednego wieczoru.

Sławomir to prawdziwy Polak

31 grudnia Sławomir i Kajra poruszali się helikopterem, a teraz zdecydowali się na nieco większy samolot, którym polecieli na zagraniczne wczasy. Ludzi zebranych na lotnisku zaskoczył natomiast nie sam fakt wakacji w styczniu, a nieco szokujący strój małżeństwa. Był to naprawdę niecodzienny widok. Małżeństwo wraz ze swoim synem, Kordianem, postanowiło wyruszyć na wakacje. Na lotnisku zostali przyłapani przez swoich wiernych fanów, którzy dostrzegli coś zaskakującego - zarówno showman jak i jego żona ubrani byli w ciekawy zestaw - sandały i skarpety! Zdaniem niektórych osób jest to akt promocji Polski zagranicą. - No tak, przecież stereotypowy Polak musi mieć sandały i skarpety :D Poleci gdzie tam ma polecieć, to od razu będą wiedzieli, że z Polski!!! - napisał żartobliwie jeden z internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Razem to nawet i w sandałach

Sławomir i Kajra zdecydowanie zasłużyli sobie na odpoczynek. Para zagrała w ubiegłym roku ponad 300 koncertów, co przełożyło się na ich samopoczucie i przemęczenie. Jak zdradza kobieta, ich siłą napędową są wierni fani oraz energia jaką od nich dostają. - Myśmy zagrali ponad 300 koncertów w tym roku. To, że unieśliśmy taki ciężar, to faktycznie chyba jest poczucie humoru i energia jaką dostajemy od ludzi na koncertach. To jest jednak radość, a my zawsze chcieliśmy dawać radość. Dajemy ją, ona do nas wraca i nas niesie - odpowiedziała kobieta. Jak się okazuje, muzyk ma jednak nieco inny motor napędowy. Jest nim jego ukochana żona! - Ja mam jedną receptę, to jest mądra żona. I już - stanowczo odpowiedział showman w jednym z wywiadów, po czym na wizji pocałował swoją żonę.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO:
  1. NASA tuszuje nadciągający koniec świata? Media publiczne rozprzestrzeniają zdumiewające informacje
  2. Na koncie WOŚP już jest PORAŻAJĄCA kwota. Dzisiaj Owsiak zaskoczył wszystkich
  3. Sensacyjny horoskop dzienny na sobotę! Dzisiaj czeka cię coś niebywałego
  4. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  5. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News