Sławomir
Fot. YouTube / Red Carpet TV
Wiadomości Pikio - 13 Grudnia 2018

Żona Sławomira ma poważne obawy. Prosi fanów o wsparcie

Sławomir stał się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w naszym kraju. Gwiazdor zaskarbił sobie sympatię Polaków do tego stopnia, że nastąpiła potrzeba bilokacji! O sylwestra ze Sławomirem kłóciły się między sobą dwie stacje telewizyjne, a piosenkarz nie umiał się zdecydować na jedną z nich. Rozwiązanie tego problemu doprawdy szokuje!

Sławomir pojawił się w świecie polskiego show biznesu niczym piorun na bezchmurnym niebie. Jego przebój "Miłość w Zakopanem" ma 182 miliony wyświetleń, co jest niesamowitym wynikiem jak na polskie realia. Jego koncerty to prawdziwe widowisko, o czym doskonale przekonali się jego fani. Taka kariera niesie za sobą jednak pewne ryzyko. Poważne obawy ma żona show mana, która nie ma pewności, czy uda im się podołać nowemu wyzwaniu.

Sławomir jest niesamowicie rozchwytywany. Będzie musiał się rozdwoić

Barwy muzyk otrzymał w tym roku sylwestrową propozycję aż od dwóch telewizji. Postanowił nie ograniczać się tylko do jednej z nich i wycisnąć z tej nocy tyle, ile się da. Sławomir w tę wyjątkową noc wystąpi w dwóch lokacjach, a umożliwi mu to poruszanie się helikopterem. Jak sam przyznaje, to dla niego duże wyróżnienie. Obiecuje, że postara się nie zawieść widzów. - Postaramy się i dobrze zaśpiewać i dobrze wyglądać i dać dużo radości. Nam jest strasznie miło że chcą nas wszędzie i że będzie Sławomir z fanami którzy liczą na to, że zaśpiewamy i w Zakopanem i w Chorzowie. I bardzo nam miło, że telewizje wykazały się dobrą wolą, że możemy zagrać i tutaj i tutaj - powiedział Sławomir.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej

Kajra ma apel swoich do fanów. Kobieta potrzebuje wsparcia

Pogodzenie dwóch koncertów w jeden wieczór, które na dodatek odbyć mają się w dwóch różnych miastach, to prawdziwe wyzwanie. Kobieta ma poważne obawy odnośnie spraw organizacyjnych - strojów, transportu oraz całej logistyki wydarzeń. Chociaż oboje ze Sławomirem pokładają ogromne nadzieje w tym, że wszystko się uda, to ich pokorne życzenia mogą okazać się zbyt mało efektywne. Kobieta postanowiła poprosić o pomoc swoich wiernych fanów. - Na pewno będzie to wyjątkowy wieczór, bardzo magiczny i bardzo prosimy państwa żebyście trzymali kciuki żeby się wszystko udało i żebyście byli z nami - poprosiła Kajra. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać za nich kciuki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oficjalne ostrzeżenie trafiło do milionów Polaków. W nocy będzie naprawdę niebezpiecznie
  2. Meghan Markle ma się z czego tłumaczyć? To może być źródło awantury z księżną Kate
  3. PKO BP w centrum gigantycznej afery! Polacy załamani, nie wiedzą co zrobić
  4. Co na co dzień je Boczek z Kiepskich?! Szokujące dania przyrządza mu żona
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
SławomirIle NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News