Sławomir swoją nieprawdopodobną karierę zawdzięcza dotarciu do fanów disco polo. Aktor, osobowość i showman dzięki swojej oryginalnej kreacji dziś jest na topie. Obok niego – piękna i przebojowa żona. Jak kilka lat temu wyglądała Kajra?

Sławomir wraz z żoną koncertują po całej Polsce. On – oryginalny, ona – nieustająco piękna. Fani zachwycają się ich sceniczną kreacją, a spektakularna sława przyniosła im nieprawdopodobne pieniądze.

Dzisiaj na topie, kiedyś wiedli nieco inne życie. Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra, właśnie opublikowała zdjęcie sprzed lat.

Sławomir z żoną kilka lat wstecz. Jak zaczynał karierę najpopularniejszy duet sceniczny w Polsce?

Kajra podzieliła się z fanami zdjęciem, które przed laty zostało zrobione przez fotoreporterów. Na nim – ona wraz z mężem „pozują na ściance”. Wpis w mediach społecznościowych natychmiast stał się jednym z najczęściej komentowanych. Dziś piosenkarka nie przypomina już siebie sprzed lat.

Czarne włosy, blada skóra i twarz pozbawiona makijażu – tak na zdjęciu prezentuje się żona Sławomira. Zdaje się, że kobieta miała również kilka nadprogramowych kilogramów. Fani natychmiast zaczęli komentować jej image „przed” i „po” wyraźnie sugerując, że teraz wygląda znacznie lepiej.

– No te włosy to ci rzeczywiście nie pasują Kajra – czytamy w jednym z wpisów.

– Na tym zdjęciu, jak taki podlotek, nie podoba mi się – odpowiedziała jedna z internautek.

– A dla mnie wyglądasz teraz super i 10 lat temu też – pojawia się entuzjastycznie.

– Madziu wyglądasz tutaj spokojniej, skromniej i lepiej – dodaje użytkowniczka, sugerując, że „dzisiejszy” wygląd Kajry jest nieco ostentacyjny.

Początki kariery Sławomira

Z wykształcenia jest aktorem. Ukończył krakowską szkołę teatralną. Tę samą uczelnię ukończyła rok później Magdalena Kajrowicz. Zanim rozpoczął karierę na estradzie, zagrał drugoplanowe role w kilku dużych produkcjach, między innymi w „Pod Mocnym Aniołem” czy w „33 scenach z życia”. Fani mogli oglądać Zapałę również na małym ekranie, chociażby w „Blondynce” lub w „Ojcu Mateuszu”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?

Sławomir brał udział w show „Twoja twarz brzmi znajomo”, prowadzi także program „Big Music Quiz” emitowanym na antenie telewizji publicznej. W swojej twórczości sięga po disco polo i rock, co czyni go pionierem w branży.

Na jego koncerty przychodzą nieprawdopodobne tłumy, a on sam zaczął także własny biznes niezwiązany z muzyką – sprzedaje gadżety z własnym wizerunkiem. Niesłabnąca popularność przekłada się na niebagatelne wpływy finansowe. Pomimo świateł reflektorów, piosenkarz jest wierny swoim ideałom: dba o żonę, syna i dom.

Sławomir
Instagram/superkajra

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana gwiazda TVN nie jest w stanie wstać z łóżka. Fani łączą się z nią w bólu
  2. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej 4 lata po jej śmierci
  3. Ukochana Bartosza Kurka jest PRZEPIĘKNA! Wygląda jak księżniczka z bajki

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOkozaczek.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl