Żona Sławomira opublikowała nieznane zdjęcie. Fanów wmurowało!

Żona Sławomira opublikowała nieznane zdjęcie. Fanów wmurowało!

Sławomir swoją nieprawdopodobną karierę zawdzięcza dotarciu do fanów disco polo. Aktor, osobowość i showman dzięki swojej oryginalnej kreacji dziś jest na topie. Obok niego - piękna i przebojowa żona. Jak kilka lat temu wyglądała Kajra?

Sławomir wraz z żoną koncertują po całej Polsce. On - oryginalny, ona - nieustająco piękna. Fani zachwycają się ich sceniczną kreacją, a spektakularna sława przyniosła im nieprawdopodobne pieniądze. Dzisiaj na topie, kiedyś wiedli nieco inne życie. Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra, właśnie opublikowała zdjęcie sprzed lat.

Sławomir z żoną kilka lat wstecz. Jak zaczynał karierę najpopularniejszy duet sceniczny w Polsce?

Kajra podzieliła się z fanami zdjęciem, które przed laty zostało zrobione przez fotoreporterów. Na nim - ona wraz z mężem "pozują na ściance". Wpis w mediach społecznościowych natychmiast stał się jednym z najczęściej komentowanych. Dziś piosenkarka nie przypomina już siebie sprzed lat. Czarne włosy, blada skóra i twarz pozbawiona makijażu - tak na zdjęciu prezentuje się żona Sławomira. Zdaje się, że kobieta miała również kilka nadprogramowych kilogramów. Fani natychmiast zaczęli komentować jej image "przed" i "po" wyraźnie sugerując, że teraz wygląda znacznie lepiej. - No te włosy to ci rzeczywiście nie pasują Kajra - czytamy w jednym z wpisów. - Na tym zdjęciu, jak taki podlotek, nie podoba mi się - odpowiedziała jedna z internautek. - A dla mnie wyglądasz teraz super i 10 lat temu też - pojawia się entuzjastycznie. - Madziu wyglądasz tutaj spokojniej, skromniej i lepiej - dodaje użytkowniczka, sugerując, że "dzisiejszy" wygląd Kajry jest nieco ostentacyjny.

Początki kariery Sławomira

Z wykształcenia jest aktorem. Ukończył krakowską szkołę teatralną. Tę samą uczelnię ukończyła rok później Magdalena Kajrowicz. Zanim rozpoczął karierę na estradzie, zagrał drugoplanowe role w kilku dużych produkcjach, między innymi w "Pod Mocnym Aniołem" czy w "33 scenach z życia". Fani mogli oglądać Zapałę również na małym ekranie, chociażby w "Blondynce" lub w "Ojcu Mateuszu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sławomir brał udział w show "Twoja twarz brzmi znajomo", prowadzi także program "Big Music Quiz" emitowanym na antenie telewizji publicznej. W swojej twórczości sięga po disco polo i rock, co czyni go pionierem w branży. Na jego koncerty przychodzą nieprawdopodobne tłumy, a on sam zaczął także własny biznes niezwiązany z muzyką - sprzedaje gadżety z własnym wizerunkiem. Niesłabnąca popularność przekłada się na niebagatelne wpływy finansowe. Pomimo świateł reflektorów, piosenkarz jest wierny swoim ideałom: dba o żonę, syna i dom. Sławomir Instagram/superkajra  1. Uwielbiana gwiazda TVN nie jest w stanie wstać z łóżka. Fani łączą się z nią w bólu
  2. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej 4 lata po jej śmierci
  3. Ukochana Bartosza Kurka jest PRZEPIĘKNA! Wygląda jak księżniczka z bajki
Następny artykuł