Kajra o trudnych chwilach w małżeństwie. Gdy Sławomir grał sceny erotyczne, było jej ciężko

Kajra o trudnych chwilach w małżeństwie. Gdy Sławomir grał sceny erotyczne, było jej ciężko Źródło: screen youtube.com/EventStore

Sławomir spędza ze swoją żoną bardzo dużo czasu, jednak nie oznacza to, że w ich związku nie ma problemów. Okazuje się, że piękna partnerka bywa zazdrosna o ukochanego.

Sławomir i Kajra to bez dwóch zdań jedyne takie małżeństwo w polskim show-biznesie. Co prawda ich staż małżeński nie jest jeszcze jakiś oszałamiający, ale i tak bądź co bądź spędzają ze sobą praktycznie każdą chwilę. Wiele osób nie ukrywa, że nie wytrzymałoby tak długo. Jednak oni odnajdują się w tej rzeczywistości, inspirując innych. Jednak nie oznacza to, że pomiędzy nimi nie dochodzi do zgrzytów.

Sławomir zagrał w scenie erotycznej

Każdy fan Sławomira doskonale wie, że jeszcze przed swoją karierą muzyczną artysta zajmował się aktorstwem. Ma na swoim koncie kilka ról w naprawdę znanych tytułach, a nawet zagrał w filmie u Wojciecha Smarzowskiego, który uznawany jest za jednego z najlepszych polskich reżyserów.

Co więcej, nie była to zwykła scena, a erotyczna, która tym bardziej przyprawia więcej problemów. Warto też wspomnieć, że kręcąc to konkretne ujęcie był już ze swoją żoną Kajrą, która w jednym z wywiadów przyznała, że był to dla niej bardzo trudny moment, ponieważ była okropnie zazdrosna o swojego męża.

 - Gdy Smarzowski zatrudnił Sławomira do scen erotycznych było ciężko - mówiła Kajra.

Na szczęście udało im się razem przez to przejść, a dodatkowo Kajra odpłaciła Sławomirowi cudownym za nadobne, ponieważ sama później również dostała angaż do sceny erotycznej, a to już ją skutecznie wyleczyło z zazdrości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz razem żyją i pracują oraz jak sami przyznają, bezustannie się kłócą. Chwile dla siebie zazwyczaj mają dopiero w swoim autokarze koncertowym i to właśnie wtedy jedno z nich zajmuje przód pojazdu, a drugie samiuteńki koniec. Dzięki temu mogą, chociaż te kilka chwil zostać sami ze sobą.

Wygląda na to również, że ich kariera tak prędko się nie skończy, ponieważ zajmują się nie tylko muzyką, a to natomiast zapewnia urozmaicenie zawodowe, dzięki któremu ich formuła tak szybko się nie wyczerpie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

 

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News