Ile lat ma Sławomir? Zdziwicie się ale wygląda na o wiele więcej!

Ile lat ma Sławomir? Zdziwicie się ale wygląda na o wiele więcej! Źródło: Fot. instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir Zapała robi zawrotną karierę muzyczną w Polsce, lecz niewiele osób wie, że przygodę ze śpiewem rozpoczął na emigracji. Mieszkając w Nowym Jorku, zdobył przychylność miejscowej Polonii i po powrocie do kraju nadal podąża wokalną ścieżką. Gwiazdor jest bez wątpienia osobą bardzo intrygującą.

Sławomir jest nie tylko muzykiem, ale także aktorem. Przez ostatnie 14 lat, jeszcze zanim rozpoczął karierę muzyczną, grał w filmach. Na jego koncie widnieje kilkadziesiąt produkcji, z czego najgłośniejsze to "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Popiełuszko. Wolność jest w nas" i "Pod Mocnym Aniołem".

Muzyką zaczął pałać się w USA, dokąd wyjechał za chlebem. Tam na dobre związał się ze sceną, co jak się się później okazało, było doskonałą decyzją. Dziś muzyk i jego żona są celebrytami, którymi żywo interesują się śledzący show-biznes.

Ile lat ma Sławomir?

Sławomir Zapała urodził się 19 marca 1983 roku w Krakowie. Co ciekawe wiele osób myśli, że jest zdecydowanie starszy niż rzeczywiste 35 lat. Jest to zapewne wina jego stylu, czyli wąsów i łysiny, która zdecydowanie go postarza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile lat ma żona Sławomira?

Jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz urodziła się kilkanaście miesięcy później w 1984 roku. Ukochana muzyka często występuje w jego teledyskach i tworzy z nim jedną z gorętszych par polskiego show-biznesu. Oboje wystąpili nawet w show Polsatu "The Story of My Life - Historia naszego życia". Para zasłynęła wówczas jeszcze bardziej.

Sylwester w Zakopanem

Najgłośniejszym występem Sławomira był koncert podczas zorganizowanego przez Telewizję Polską Sylwestrze z Jedynką w Zakopanem. Niezwykle oddany artystom disco polo i rock-polo Jacek Kurski do dziś zapewne wspomina piękne chwile w zimowej stolicy Polski. Za kilkadziesiąt minut na zakopiańskiej scenie otrzymał od państwowej telewizji 125 tys. złotych. Pieniądze bez wątpienia zwróciły się.

Gwiazda nowego gatunku

Zapała z racji wykonywanej muzyki często porównywany jest do Zenka Martyniuka, niekwestionowanego Króla Disco Polo. Sam Sławomir zaprzecza jednak takim porównaniom i prosi, by ich nie czynić. - Nie można mnie porównywać z Zenkiem, dlatego że on jest scenie muzycznej od wielu lat. Świetnie sobie radząc, a my koncertujemy dopiero od trzech. Daj Boże, żebyśmy za kilkanaście lat dalej występowali i utrzymywali się na takim poziomie jak teraz - powiedział kilka miesięcy temu Onetowi. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co robi córka Macierewicza? Najpilniej strzeżony sekret byłego ministra PiS
  2. Seria bomb w USA! Teraz padło na Kongres
  3. Ewa Chodakowska nie wytrzymała. Trenerka wpadła w dziką furię
  4. Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA
  5. JAK POKAZAĆ PSU ŻE SIĘ GO KOCHA? PRZYTULAJĄC I CAŁUJĄC PSA, KRZYWDZISZ GO
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News