Razem zarobią fortunę. Sławomir chce grać z Martyniukiem

Razem zarobią fortunę. Sławomir chce grać z Martyniukiem

Zenek Martyniuk i Sławomir to ostatnio magnaci muzyki typu disco polo. Obaj są już scenicznymi symbolami. Co by się stało, gdyby połączyli siły? Sławomir ma na to nadzieję, na pewno razem zarobią fortunę.

Zenek Martyniuk nazywany jest królem muzyki disco polo. Sławomir swoim hitem "Miłość w Zakopanem" podbił serca publiczności i robi podobną do Martyniuka furorę. Teraz wpadł na pomysł, który może okazać się żyłą złota.   - Jestem bardzo otwarty na duetJeśli będzie fajna propozycja i fani będą tego chcieli, to jak najbardziej. Bardzo się z Zenkiem lubimy i szanujemy. Było nam miło, gdy Zenek przyszedł na nasz koncert w Białymstoku. Zenku, pozdrawiam cię serdecznie! - powiedział w Fakcie Sławomir Zapała. Gdyby duet doszedł do skutku, na pewno byłby hitem i zarobiłby krocie.

Czy Zenek Martyniuk skusi się na duet?

Fani disco polo czekaliby na wspólną piosenkę Martyniuka i Sławomira z niecierpliwością. Skoro oddzielnie produkują mega hity to razem z pewnością zawojowaliby szczyty list przebojów. Trzeba przyznać, że Sławomir myśli bardzo przedsiębiorczo. Niestety, Zenek Martyniuk najwyraźniej nie jest szczególnie chętny na takie połączenie muzycznych sił.  - Lubię Sławka, kolegujemy się, ale na razie nie nagrywam duetów. Oczywiście nie wykluczam, że to się kiedyś stanie. Najważniejsze, jaka to byłaby piosenka. Musiałaby być odpowiednia dla nas obu - mówi wymijająco autor "Przekornego losu". Kto wiem, może jednak z czasem uzna, że ta propozycja nie jest taka zła. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Doda zostanie matką?! W internecie zawrzało! (FOTO)
  2. Fani Anny Muchy przerażeni. Co się stało z jej twarzą?
  3. Górniak oszalała. Poleciała na drugi koniec świata, by wyrzucić fortunę w błoto
  4. Przeciwnicy prezydenta wyszli na ulice. Policja użyła gazu
  5. Polska aktorka popełniła samobójstwo. O wszystkim opowiedziała jej przyjaciółka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News