Sławomir i Małgorzata Socha
youtube.com/PrzeAmbitni
Sara Osiecka - 8 Maja 2019

Co łączy Małgorzatę Sochę i Sławomira? Mąż artystki ma powody do wściekłości

Sławomir to wyjątkowa osobistość w polskim show biznesie. Choć ma wielu znajomych wśród celebrytów, nie każdy wie, że z Małgorzatą Sochą łączy go coś szczególnego. To, co się między nimi wydarzyło, może doprowadzić męża artystki do szału.

Sławomir stał się bywalcem salonów dzięki przebojowi "Miłość w Zakopanem", który już w kilka dni po premierze zyskała spore grono fanów. Ten i inne utwory w połączeniu z oryginalną stylizacją stały się jego przepustką do ogromnej sławy. Dziś muzyk może nazywać się gwiazdorem, a jego obecność na czerwony dywanie nikogo nie dziwi.

Roksana Węgiel, wulgarny strójRoksana Węgiel "wulgarna" jak nigdy. Wygląd 14-latki poraził wieluCzytaj dalej

Nic dziwnego, że w trakcie budowania kariery poznał wielu przedstawicieli show biznesu, związanych nie tylko z muzyką. Wśród jego znajomych są także aktorki, dziennikarze i prezenterzy. Szczególnie interesująca wydaje się jego relacja z gwiazdą serialu "Na Wspólnej", Małgorzatą Sochą.

Sławomir i Małgorzata Socha mają za sobą wspólny epizod. Fani aktorki będą zaskoczeni

Jak się okazuje, Sławomir musiał się świetnie dogadywać z aktorką, bowiem udało mu się ją namówić na występ w swoim teledysku do utworu "Aneta". Rola wymagała od artystki sporej odwagi, bowiem musiała się wcielić w stereotypową, odzianą w róż blondynkę, która ekscytuje się byle czym i uwielbia bogatych mężczyzn.

To jednak nie wszystko. Między nią a wokalistą miało wyraźnie iskrzyć, a tekst piosenki był raczej dwuznaczny. Mimo wszystkich trudności, Małgorzata Socha świetnie wywiązała się ze swojego zadania, a wykreowana przez nią postać jest bardzo wyrazista.

To jednak nie wszystko. Flirt, wspólne jedzenie czy zalotne spojrzenia to nie jedyne sceny, jakie znalazły się w klipie. Jedna ze scen mogła sprawić, że wieloletni partner aktorki był bardzo zły. Fani również musieli przecierać oczy ze zdumienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

jarosław kaczyńskiNajlepsze memy z Jarosławem Kaczyńskim. Przy ósmym popłakaliśmy się ze śmiechuCzytaj dalej

To, co zaszło między gwiazdami, zaskakuje. Co na to ich partnerzy?

W pewnej chwili para postanowiła się pocałować. Buziak prosto w usta wygląda dosyć niewinnie, jednak mimo to mógł sprawić, że ich partnerzy poczują ukłucie zazdrości, tym bardziej, że praca na planie wyglądała na doskonałą zabawę.

Żadne sceny zazdrości jednak nie miały miejsca. Po wielu latach udanego związku mąż Małgorzaty Sochy musiał się przyzwyczaić do wyzwań, jakie stawią przed nią aktorstwo. Niejednokrotnie na dużych i małych ekranach wymieniała czułości z filmowymi partnerami.

Kajra natomiast sama pokazuje się w teledysku jako prawdziwa miłość piosenkarza. Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości - ona i Sławomir to para idealna. Żona muzyka z pewnością miała wszystko pod kontrolą i gdyby coś się jej nie spodobało, dałaby znać mężowi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

rodzina królewskaKrólewskie porody odbywają się według ścisłych zasad. Wiedzieliście o wszystkich?Czytaj dalej

Źródło: youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News