sławomir-z-żoną-1021x580
Fot. klip "Ty mała znów zarosłaś"
Marcin Owczarek - 2 Grudnia 2018

Sławomir i jego żona zdecydowali się na to na wizji! Fanom odebrało mowę

Sławomir i jego żona to jedne z najpopularniejszych osób w całej Polsce. Piosenkarz ma wielu fanów, którzy bacznie obserwują go wszędzie tam, gdzie tylko występuje. On i jego żona na wizji zdecydowali się na coś naprawdę ciężkiego do przeżycia, fanom odebrało wręcz mowę, gdy ich zobaczyli.

Sławomir to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy w naszym kraju - ma ogromną rzeszę fanów, a jego piosenki z miejsca stają się hitami. Wraz ze swoją żoną pokazują się w wielu miejscach i nie brakuje ich na ekranach naszych telewizorów. Teraz zdecydowali się na bardzo odważny krok. Zrobili to na wizji, a fanom odebrało mowę. Mężczyzna szybko skradł serca fanów. Kilkoma piosenkami w rytmie disco polo podbił krajowe listy przebojów i od kilku lat nie brakuje go w radiu czy w telewizji. Jego żona również pomaga mężowi w rozwijaniu kariery. Są naprawdę dobraną parą, widać, że są w sobie po uszy zakochani i bardzo szczęśliwi. Ostatnio wystąpili w nowym, ale bardzo popularnym programie - "The Story of My Life. Historia naszego życia". Możemy tam zobaczyć, jak gwiazdy mówią o tym, kiedy i w jaki sposób się poznali, o kryzysach, wzlotach i upadkach. Sławomir z żoną również zostali zaproszeni do niego i podzielili się ze światem swoją historią. Jedną z kluczowych rzeczy w tym programie jest postarzanie uczestników. Najpierw eksperci zmieniają pary o 30, a później o 60 lat. Prowadząca program Katarzyna Montgomery oniemiała, kiedy zobaczyła swoich uczestników. Również widzom odebrało mowę z wrażenia.

Sławomir postarzył się wraz z żoną

Sławomir i jego żona wyglądali tak, jakby przenieśli się w czasie, wszystko wyglądało naprawdę realistycznie. Sami nie mogli w to uwierzyć, że tak będą wyglądać za 30 i 60 lat. Uczestnicy różnie reagują na metamorfozy. Niektórzy bardzo płaczą, kiedy widzą siebie za tyle lat, ale gwiazdor wraz z żoną nie miał zamiaru. Byli ucieszenie od ucha do ucha i ciekawi swojego wyglądu. Żona Sławomira powiedziała tak o ich związku:DALSZA CZĘŚĆ PROGRAMU POD GALERIĄ
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej
- Nie wybieraliśmy się po wyglądzie, po zauroczeniach. To była świadoma, jasna decyzja. Bardzo długo przyjaźniliśmy się. Sama decyzja o ślubie była bardzo przemyślana, czy chcemy. Jak się mówi A, to się mówi B. My nie uznajemy rozwodów – powiedziała żona gwiazdy estrady Magdalena Kajrowicz-Zapała. Fani oniemieli, jak zobaczyli gwiazdy w takim wydaniu. Niektórzy pokusili się o stwierdzenie, że piękna z nich para staruszków. Ci jednak wierzą w miłość i nawet wygląd nie zmieni ich stosunku do siebie.sławomirZOBACZ TAKŻE:
  1. UWAGA! Pilne ostrzeżenie IMGW dla 7 województw
  2. Wyjątkowy horoskop miesięczny! Jeden znak czeka NIESAMOWITE wydarzenie
  3. Gwiazdor Kiepskich miał dość? O krok od rodzinnej wojny
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News