Sławomir
Fot. YouTube
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Niesamowite, co zrobił Sławomir. Wszyscy mu gratulują

Sławomir to prawdziwe muzyczne odkrycie ostatnich lat. Mężczyzna wdarł się do świata show biznesu szokującymi utworami, które stały się stałymi elementami wielu imprez w Polsce. Muzyk jest prawdziwym wulkanem energii, co szczególnie widać na jego koncertach. Co jest jego prawdziwą siłą? Właśnie poznaliśmy odpowiedź na te pytanie.

Sławomir i Kajra uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w całym świecie show biznesu. Ich zgodność na scenie jak i poza nią sprawia, że wiele osób najzwyczajniej w świecie im zazdrości. Mężczyzna zdobył się w ostatnim czasie na gest, który wzruszył nawet najbardziej zatwardziałe osoby. Jego żona to prawdziwa szczęściara.

Sławomir zrobił coś wspaniałego. Niesamowity gest rozczulił internautów

Sławomir został zapytany o to, jaka jest jego recepta aby ciągle być na topie i godzić ze sobą wszystkie koncerty oraz życie prywatne. Jego odpowiedź wprawiła w osłupienie niejedną osobę. - Ja mam jedną receptę, to jest mądra żona. I już - stanowczo odpowiedział showman, po czym na wizji pocałował swoją żonę. Gest Sławomira spotkał się z niesamowicie ciepłym odbiorem. W jego stronę skierowane zostały same dobre słowa, w których internauci wyrażali swój podziw. Nie każdemu dany jest tak piękny związek, w którym ludzie wspierają się do siebie nawzajem z szacunkiem, a także nie wstydzą się okazywać sobie uczuć. - Mogę tylko pozazdrościć, mnie mąż nie chce całować w domu, a co dopiero publicznie... - smutno wyznała pewna kobieta - Gratuluję tak udanego związku! Miłość to piękna rzecz, warto ją pielęgnować i dbać o nią każdego dnia - zauważyła kolejna osoba. - Zazdroszczę. Chciałabym, żeby ktoś kiedyś patrzył na mnie tak, jak on patrzy na swoją żonę. Piękne - podsumował ktoś inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Mądra żona o swojej recepcie na sukces

Na te same pytanie odpowiedziała żona Sławomira, Kajra. Odpowiedź kobiety była bardziej przyziemna, aczkolwiek zawierała w sobie również więcej konkretów. Zdaniem kobiety ich prawdziwą siłą jest to, że robią to, co kochają - dają radość innym. - Myśmy zagrali ponad 300 koncertów w tym roku. To, że unieśliśmy taki ciężar, to faktycznie chyba jest poczucie humoru i energia jaką dostajemy od ludzi na koncertach. To jest jednak radość, a my zawsze chcieliśmy dawać radość. Dajemy ją, ona do nas wraca i nas niesie - odpowiedziała kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ulubiona aktorka Polaków przeszła przez piekło. Problemy psychiczne i finansowe w tle
  2. B. prezydent upokorzony jak nigdy! „Niegodny splunięcia wrak”
  3. Wyrodna matka zabiła swoje 1,5 miesięczne niemowle. Powód sprawi, że się popłaczecie
  4. Cezary Pazura ma zaskakujące marzenie. To wzruszające
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News