Gdzie jest tandeta i kicz, w Polsce za sprawą Sławomira czy na Eurowizji? Internauci nie mają wątpliwości

Gdzie jest tandeta i kicz, w Polsce za sprawą Sławomira czy na Eurowizji? Internauci nie mają wątpliwości Źródło: youtube.com/Eurovision Song Contest

Sławomir słynie z barwnego stylu pełnego cekinów i prostej muzyki, Eurowizja zaś aż onieśmiela kostiumami czy występami niektórych artystów. Spór o kicz w Polsce oraz na tym konkursie piosenki zdecydowanie przybrał na sile po tegorocznym finale. Internauci już doskonale wiedzą, gdzie jest go więcej.

Sławomir zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych osobowości polskiego show biznesu. Proste piosenki z lekkim zabarwieniem humorystycznym i charakterystyczny styl sprawiają, że dla części społeczeństwa jest absolutnym bożyszczem. Podobny zestaw pokazują reprezentanci różnych krajów podczas Eurowizji. Gdzie zatem jest więcej kiczu według Polaków?

Eurowizja po raz kolejny pokazała zaskakującą różnorodność, po raz  kolejny też jest krytykowana za kicz

Widowisko, jakie organizuje się co roku z okazji Eurowizji, zdecydowanie należy do tych bardziej widowiskowych. W tym roku można było podziwiać Australijkę na tle galaktyki, która "latała" na scenie, wykonawców wzruszających się własnym występem, Francuza o aparycji filigranowej blondynki czy boysbandy śpiewające słodkie utwory o miłości.

Nie po raz pierwszy konkurs jest uznany za kiczowaty nawet przez znawców muzyki czy show biznesu. Natężenie różnorodności, jarmarczny klimat połączony z walką o tolerancję i przesada w każdym aspekcie zdecydowanie stanowią mieszankę, która nie każdemu przypadnie do gustu. 

Warto się jednak zastanowić, czy w kraju, gdzie disco polo jest jednym z ulubionych gatunków muzycznych, a noszący cekinowe marynarki Sławomir jest prawdziwą gwiazdą, występy na Eurowizji też ociekają tandetnością? Odpowiedź na to pytanie dla wielu osób jest oczywista.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławomir czy Eurowizja? Internauci wiedzą, gdzie jest więcej kiczu

Spór o to, czy Sławomir i inni wykonawcy prostej muzyki są bardziej kiczowaci niż ekstrawaganckie popisy na Eurowizji, mógłby trwać bardzo długo. Polscy internauci jednak od razu wiedzą, jaka jest odpowiedź. Po obejrzeniu tegorocznych zmagań artystów z całego kontynentu nie mają żadnych wątpliwości.

- Okazuje się, że nasze disco polo nie jest wcale takie złe - stwierdził internauta.

- Zenek i Sławomir przy tych zboczkach to arystokracja! Mówienie ze Zenek i Sławomir to kicz jest nieporozumieniem! I wcale nie jestem fanem disco polo! - emocjonował się kolejny.

- Sławomir czy Zenek Martyniuk to przy tym szczyt dobrego smaku - ocenił następny.

- Eurowizja jest tysiąc razy gorsza od disco polo! Tam nie było ani jednej znośnej piosenki, same dziwne eksperymenty "artystów" - napisał inny.

Jak widać Polacy zdecydowanie bronią rodzimej muzyki i nie maja żadnych wątpliwości, co jest lepsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradziła, co naprawdę myśli o Agacie Dudzie. Jej słowa przejdą do historii
  2. Niespodziewana, nagła śmierć. Była najpiękniejszym sportowcem świata
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News