Sławomir brutalnie zaatakowany w bardzo ważny dzień. Mocno się zawiódł

Sławomir brutalnie zaatakowany w bardzo ważny dzień. Mocno się zawiódł

Sławomir bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Teraz na swoim Instagramie pochwalił się prezentem od swoich fanów. Niestety, już chwilę później zalała go fala hejtu.

Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą koncertują po całej Polsce, dając występy dla tysięcy fanów. Nie dziwi więc fakt, że artyści otrzymali z okazji swojej siódmej rocznicy ślubu prezent od swoich wielbicieli. Tort został wykonany specjalnie na tę okazję i nawiązuje do największego hitu Sławomira - Miłość w Zakopanem. Zdjęcie zachwyconej pary można podziwiać, na ich mediach społecznościowych. Niestety, w komentarzach artyści zostali zalani przez falę hejtu, której końca zdaje się nie widać.

Sławomir zmasakrowany przez internautów

Hejt w Internecie nie jest niczym nowym. Wiele gwiazd musi się z nim borykać na nowo, a niektórzy przytłoczeni tą krytyką w pewnym momencie muszą szukać pomocy u specjalistów. Jednak to, co spotkało Sławomira przechodzi wszelkie granice. Bo jak można wytłumaczyć osoby, które zieją taką nienawiścią pod zdjęciem osoby, która świętuje swoją rocznicę ślubu? - Kim jest ten przygłup na focie? - pisze jeden z internautów. - I z czego się tak cieszysz pajacu? - dodaje kolejny. - Patrzeć na nich totalnie nie mogę, mdli mnie - pisze ktoś inny. Takich komentarzy pod zdjęciem można bez problemu znaleźć dziesiątki. Czy Sławomir naprawdę aż tak się naraził internautom, że potraktowali go w tak okrutny sposób? W każdym razie mimo tego, że niektórzy fani są dla niego bardzo mili i przychylni, to artysta mocno się zawiódł na całej reszcie. Tym bardziej, że brutalnie atakują go publicznie w tak ważnym dla jego i jego żony dniu.

Kim jest Sławomir?

Sławomir Zapała urodzony 19 marca 1983 w Krakowie z wykształcenia jest aktorem. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie w 2006 roku. Po otrzymaniu dyplomu wystąpił w wielu filmach i serialach takich jak Świat według Kiepskich, Prawo Agaty, Ojciec Mateusz, Karol. człowiek, który został papieżem, czy Pod Mocnym Aniołem. Swoją karierę muzyczną rozpoczął podczas emigracji do Stanów Zjednoczonych. W Nowym Jorku występował dla tamtejszej Polonii i bardzo szybko zyskał liczną rzeszę fanów. Jego debiutancki klip na portalu youtube Megiera stał się ogromnym hitem i otworzył przed muzykiem drogę ku sławie.

PRZECZYTAJ: Gwiazdor disco polo upokorzony podczas koncertu. Nigdy tego nie zapomni

PRZECZYTAJ: Afera po finale Projekt Lady! Wściekli widzowie zaatakowali zwyciężczynię

PRZECZYTAJ: Meghan Markle ma poważne kłopoty. Rodzina wyciąga kolejne brudy

fot. instagram.com/@sławomir_gwiazda_rock_polo screen youtube.com/podgórze24.pl screen youtube.com/podgórze24.pl źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News