Sławomir ma bardzo ważny apel. Chodzi o życie jego i jego bliskich

Sławomir ma bardzo ważny apel. Chodzi o życie jego i jego bliskich Źródło: youtube.com/tvn

Sławomir przerwał milczenie. Popularny gwiazdor disco-polo zdecydował się na emocjonalny apel, skierowany prosto do swoich fanów. Tak poważnych słów, ze strony artysty nikt się nie spodziewał. Chodzi o bezpieczeństwo jego, jego bliskich, ale także wszystkich miłośników talentu muzyka.

Sławomir jest postacią, która kojarzy się głównie z zabawnymi tekstami piosenek i wesołym usposobieniem. Znany z dobrego poczucia humoru muzyk postanowił wystosować poważny apel do swoich fanów. A wszystko z powodu stania się jedną z twarzy najnowszych kampanii Inspekcji Transportu Drogowego

Sławomir przestrzega fanów przed niebezpieczeństwem na drodze

Sławomir, tak jak i jego żona Kajra są bardzo wyczuleni na punkcie dbania o bezpieczne podróże. W obawie o swoich bliskich, a także własne bezpieczeństwo na drodze w trakcie koncertowania po całej Polsce, muzyk postanowił zaapelować do swoich fanów, aby i ci uważali na drodze i przestrzegali przepisów ruchu drogowego oraz dbali o swoje samochody.

- Ważne jest, żeby wysypiać się przed trasą. Dbajmy o nasze kochane samochody, tak jak my dbamy o naszego golfa. Nawet jeśli mamy starsze samochody, dbajmy o nie, żeby krokodyle się nas "nie czepiały" - powiedział Sławomir.

W jego słowach wtórowała mu żona - Kajra, która zaznaczyła, że pomimo poprawiającej się pogody, kierowcy nadal powinni uważać na to, co się dzieje na drodze.

- Pamiętajcie, że przyszła wiosna. Piękna pogoda, piękne słońce, więc im bardziej jest słonecznie za oknem, tym bardziej noga z gazu - zaapelowała żona i wokalistka zespołu Sławomira.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kajra i Sławomira mają "świętą zasadę" na drodze

Fani Sławomira zdają sobie sprawę, że muzyk porusza się starym, ponad 20-letnim Volkswagenem. Pomimo tak dużego wieku i tysięcy kilometrów na liczniku, kultowy pojazd muzyka jest zachowany w bardzo dobrym stanie, a sam wokalista jak najbardziej stara się troszczyć o bezpieczeństwo swoje i wszystkich uczestników ruchu na drodze. Jak sam podkreślał w nagraniu promującym najnowszą kampanie Inspekcji Transportu Drogowego, są zasady za kółkiem, których nigdy nie łamie, a które są całkowicie elementarne.

- Muszę się przyznać, że mam świętą zasadę. To linia ciągła, naprawdę malują ją mądrzy ludzie i warto jej przestrzegać - powiedział wykonawca muzyczny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hanna Lis cierpi na poważną chorobę. Przez nią prawie straciła dziecko. To zmrozi wam krew w żyłach!
  2. Miażdżące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o rodzeniu dzieci! Miliony Polaków zmiesza ją z błotem!
  3. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News