Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show?

Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show? Źródło: Instagram / slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir i Kajra wyznali, że ich sylwestrowe kreacje kosztowały ogromne pieniądze. Małżeństwo wyjątkowo się postarało, by zaskoczyć swoich fanów podczas koncertu na Stadionie Śląskim.

Sławomir wyznał, że kreacje, które razem z żoną kupili na sylwestra, pochłonęły ogromne pieniądze. Wszystko po to, by zaskoczyć fanów zjawiskowym występem podczas świętowania Nowego Roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Sławomir i Kajra długo przygotowywali się do sylwestrowego koncertu

Zostało już tylko kilka godzin do rozpoczęcia sylwestrowego koncertu, zorganizowanego przez stację Polsat w Chorzowie. Jedną z gwiazd wieczoru jest Sławomir, który wystąpi na scenie Stadionu Śląskiego wraz ze swoją żoną, Kajrą.

Małżeństwo niedawno wróciło z trasy koncertowej po USA, a teraz z niecierpliwością przygotowują się do Sylwestra. Na swoim Instagramie gwiazdor opublikował post, w którym wyraził swoje ogromne szczęście, że został zaproszony do występu na takiej scenie.

- Cześć tu Sławomir. To będzie wielka radość zaśpiewać dla Was na legendarnym Stadionie Śląskim. Z kim się widzimy na Polsacie o 20.10? - napisał na Instagramie Sławomir.

Sławomir zdradził, ile pieniędzy wydał na sylwestrowe stroje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niedawno gwiazdor wyznał również, że do sylwestra przygotowywali się z Kajra od dłuższego czasu. Sławomir przyznał, że na kreacje sylwestrowe małżeństwo wydało bardzo dużo pieniędzy. Wszystko po to, by olśnić swoim występem fanów.

- Podczas ostatniej trasy koncertowej po USA kupiliśmy kilka kreacji specjalnie z myślą o sylwestrze. Ja mogę tylko podpowiedzieć, że warto będzie spojrzeć na buty Sławomira, ponieważ będzie czuć "piniądz". Reszta szczegółów niech pozostanie niespodzianką. Możemy zdradzić tylko, że wydaliśmy tyle, ile zarobiliśmy - wyznał Sławomir w Polsacie.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła mediag

W zeszłym roku małżeństwo wzbudziło sensację, bo przybyli na Stadion Śląski za pomocą helikoptera. teraz postawili na sprawdzonego Golfa.

- Nie ma potrzeby wzbijać się w przestworza, chyba, że muzyczne - zapowiedział artysta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ciśnienie musiało skoczyć wszystkim widzom na widok Barbary Kurdej-Szatan w błyszczącej sukience. Ale to Paulina Sykut-Jeżyna liśni najjaśniej
  4. Polsat zazdrości TVP? Zmasakrowali największy przebój Zenka Martyniuka
  5. Wielkie rozczarowanie, to są drogie stroje Kajry i Sławomira? Nie tego oczekiwali fani

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News