Żona Sławomira odkryła co robił z pięknymi fankami. Po jej natychmiastowej reakcji ręce same składają się do oklasków

Żona Sławomira odkryła co robił z pięknymi fankami. Po jej natychmiastowej reakcji ręce same składają się do oklasków Źródło: YouTube / Sławomir gwiazda Rock Polo

Sławomir musi liczyć się z reakcją żony, gdy bierze się za uwodzenie swoich fanek. Co kobieta sądzi na ten temat i jak sobie z tym radzi? Jej odpowiedź jest fantastyczna.

Sławomir - tego wokalisty nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Autor hitów takich jak "Miłość w Zakopanem" czy "Ty mała znów zarosłaś" zdobył serce milionów Polaków. Artysta, który zaczynał swoją karierę od aktorstwa, obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki scenicznej. Ma doskonały kontakt z publicznością i stara się zrobić wszystko dla swoich fanów. Nie ma się co dziwić, że kobiety go uwielbiają!

Sławomir składa autografy na biustach fanek

Piosenkarz lubi korzystać z przywilejów, jakie niesie sława. Często zdarza się, że po koncertach podchodzą do niego fanki i proszą o złożenie autografu na ich dekoltach. Sławomir nie odmawia. Co na to jego żona?

W 2011 roku gwiazdor poślubił Magdalenę Kajrowicz-Zapałę, która szerszej publiczności jest znana pod pseudonimem Kajra. To polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, która zagrała w kilku produkcjach Bollywoodu. Wraz z mężem wychowuje 3-letniego syna Kordiana. Co 35-latka sądzi o wyczynach Sławomira? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Znam swoją wartość"

- Bardzo mnie rozczulają młode dziewczyny, które potrafią się popłakać, kiedy Sławomir pozdrawia je ze sceny – mówi Kajra. Co więcej, artystka widziała na własne oczy, jak jej mąż składa autografy na biustach fanek. Jak się okazuje, kobieta wcale nie jest o niego zazdrosna!

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

- Ja nie mam z tym problemu. Wiem, jak wyglądam, znam swoją wartość. Tylko zakompleksieni ludzie są zazdrośni – dodaje.

Taka żona to prawdziwy skarb! Sławomir ma w domu prawdziwego anioła, który mu ufa, daje dużo swobody i pozwala się rozwijać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Następna dziura w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: Popularne

Następny artykuł