Sławomir przeszukany. Odkryto przedmioty, które mogą doprowadzić żonę muzyka do szału

Sławomir przeszukany. Odkryto przedmioty, które mogą doprowadzić żonę muzyka do szału Źródło: Instagram / slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir wybrał się z żoną w podróż do Stanów Zjednoczonych. Na lotnisku musieli być bardzo zdziwieni zawartością jego walizki. Historią pochwalił się na Instagramie.

Sławomir wybrał się w podróż do Stanów Zjednoczonych ze swoją żoną. Na lotnisku musieli być bardzo zaskoczeni zawartością jego bagażu. Według niego to niezbędne rzeczy. Żona muzyka może mieć jednak na ten temat zupełnie inne zdanie. 

Sławomir poleciał do Stanów z żoną

Sławomir poleciał do Ameryki na kilka koncertów dla Polonii. W podróży towarzyszyła mu żona. Gwiazdor oprócz niezbędnych do scenicznych występów przebrań, spakował równie, według niego, ważne przedmioty. Zdjęcie zawartości spakowanej walizki wrzucił na swoje instagramowe konto. Fani nie mogli się nadziwić, w jaki sposób muzyk planuje przejść odprawę.

Na zdjęciu udostępnionym przez Sławomira widać sporych rozmiarów otwartą walizkę. Muzyk ma w niej sporo swoich płyt, koszulek oraz plik zdjęć do podpisywania. Poza tym w środku bagażu leży kilkanaście szklanych butelek, które wyglądem przypominają butelki z wódką.

- Cześć, tu Sławomir. Do Ameryki spakowałem się szybko i wziąłem tylko niezbędne rzeczy, jak Kajra prosiła… – podpisał zdjęcie dowcipny muzyk.

Jak można przypuszczać, ciągłe żarty mogą czasem doprowadzać nawet Kajrę do szału. Każda okazja zdaniem muzyka najwyraźniej jest dobra do robienia kawałów i wygłupiania się. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sławomir zagra w Stanach Zjednoczonych kilka koncertów dla Polonii

Internauci zaczęli zastanawiać się, jak gwiazdor przeszedł przez lotniskową odprawę z taką zawartością alkoholu w bagażu. Większość osób przypuszczała, że to zwykły żart w stylu celebryty. 

- Pewnie woda, bo do USA z EU można tylko litr alkoholu - napisał jeden z nich.

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Muzyk postanowił uspokoić wątpliwości fanów i błyskawicznie odpisał wątpiącemu internaucie.

- Cześć tu Sławomir. Pamiętaj że zabrałem kilku kolegów - skomentował.

uploaded
Instagram / slawomir_gwiazda_rock_polo

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Pomponik

Następny artykuł