Sławomir z żoną okłamali fanów? Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw

Sławomir z żoną okłamali fanów? Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw Źródło: youtube.com/polsat

Sławomir i Kajra od kilkunastu miesięcy rozgrzewają swoich fanów do czerwoności. Historia ich dojścia na szczyt popularności jest nieprawdopodobna i przez wielu uważana za gotowy materiał na film. Jak się jednak okazało, nie wszystko w niej jest prawdziwe, a na światło dzienne wyszła właśnie zaskakująca prawda o ich związku.

Sławomir i Kajra są nierozłączni. Wspólnie pojawiają się na scenie, występują w teledyskach, a także biorą udział w licznych programach telewizyjnych. Wydawać by się mogło, że najwierniejsi sympatycy powinni w takim wypadku znać już wszystkie szczegóły z ich życia. Prawda jest jednak nieco inna. Sławomir podzielił się niegdyś dokładnym opisem tego, w jakich okolicznościach spotkał swoją żonę. Teraz wiadomo, że ta piękna opowieść nie miała nic wspólnego z rzeczywistością.

Sławomir okłamał swoich fanów. Wiadomo, jak naprawdę poznał Kajrę

W zeszłym roku miłośnicy jednej z największych gwiazd disco polo otrzymali bardzo miłą niespodziankę od swojego ulubieńca. Sławomir postanowił opowiedzieć ze szczegółami, jak zapoznał swoją małżonkę. Od razu było widać, że jest to historia jak z bajki. Zakochana para wyjawiła, że wszystko wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych.

- Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku - powiedziała Magda "Kajra" Kajrowicz w wywiadzie, który ukazał się na łamach tygodnika "Na żywo".

Hiszpańskie zamówienie zakończyło się otrzymaniem... pierogów. To wtedy Sławomir zrozumiał, że ma do czynienia z Polką. Zarówno jedzenie, jak i obsługa, bardzo przypadły klientowi do gustu, gdyż w ramach zapłaty zostawił w lokalu całą swoją tygodniówkę.

- Przez kolejny tydzień przychodził do baru, żebym go karmiła, bo nie miał na jedzenie - dodała żona Sławomira. Ich znajomość zaczęła się układać tak dobrze, że do Polski wrócili już razem. Niektórzy stwierdzili, że takie "love story" jest zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. I mieli rację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przedstawiona historia miłosna mija się z prawdą, a historia pierwszego spotkania zakochanych jest zdecydowanie bardziej przyziemna. Sławomir i Kajra poznali się na studiach, a konkretniej w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Muzyk faktycznie zakochał się od pierwszego wejrzenia, ale "amerykański sen" tak naprawdę był bardziej "małopolski". Fani już zaczęli zachodzić w głowę, dlaczego ich idol postanowił tak bardzo ulepszyć prawdziwe zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda polskiego ''Mam talent'' miała przed sobą świetlaną przyszłość. Dziś gra w OSTRYCH filmach porno
  2. Bracia Golec unikają TEGO tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  3. Potworna tragedia w domu dziecka. Polsat: 5-latnie dziecko nie żyje
  4. Znowu będzie głośno o tajemnicach Benedykta XVI. Watykaniści zadali bardzo niewygodne pytania
  5. Ciężko zahamować potok łez. Mama dała się upokarzać ludziom, żeby wykarmić dzieci
  6. Wzruszeniom nie było końca. Gwiazda "Kuby Wojewódzkiego" Wodzianka w końcu spotkała się z synkiem
  7. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News