Sławomir z żoną wyznali, co przeszkadza im w wakacjach nad polskim morzem. Was też to żenuje?

Sławomir z żoną wyznali, co przeszkadza im w wakacjach nad polskim morzem. Was też to żenuje? Źródło: instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo/

Sławomir i jego żona Kajra wybrali się właśnie na zasłużone wakacje. Co prawda, jest to zaledwie krótki odpoczynek w przerwach od natłoku pracy, ale liczą się każde chwile wolnego. Gwiazdor zapewne chciałby w pełni skupić się na ciszy, spokoju i relaksie, jednak jedna rzecz wyjątkowo mu w tym przeszkadza. Co zaburza wczasy muzyka?

Sławomir, jako wielka gwiazda, zapewne ma niemałe wymagania co do ugoszczenia jego oraz zespołu tuż przed koncertem. Już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że muzycy potrafią mieć naprawdę długą listę życzeń do spełnienia, a niekiedy znajdują się na niej absurdalne podpunkty. Choć przed występem wokalista może mieć wpływ na swój krótki wypoczynek, to podczas wakacji, a dokładniej w trakcie leżakowania na plaży, wiele kwestii nie zależy od niego. Gwiazdor wraz z ukochaną zdradzili, co najbardziej im przeszkadza. 

Sławomir nad polskim morzem. Co przeszkadza mu najbardziej? 

Od kilku dni największa gwiazda rock polo i jego żona Kajra wypoczywają nad Bałtykiem. Ciężko jednak mówić o stuprocentowym odpoczynku, bowiem jak wiadomo, wokalista ma zaplanowanych kilka koncertów w nadmorskich kurortach. Mimo napiętego grafiku, gdy tylko ma taką możliwość, udaje się z ukochaną na plażę, by w pełni zrelaksować się przed wieczorną imprezą. Oczywistym jest, że nie może zabraknąć kąpieli w morzu, w końcu to jedna z głównych atrakcji podczas pobytu nad Bałtykiem.

W mediach społecznościowych Sławomira pojawił się krótki filmik. Na kilkusekundowym nagraniu widać, jak gwiazdor z żoną w najlepsze plażują na ciepłych piaskach w Jastrzębiej Górze. Słońce, spokój, ukochana osoba obok - czego chcieć więcej? Jak się okazuje, znana rodzina chciałaby czegoś jeszcze. Jedna, naprawdę istotna kwestia, wyjątkowo przeszkadza małżonkom i wyjątkowo ich irytuje. Otwarcie przyznali, że bałtyckie fale są za zimne, co nie pozwala im spokojnie cieszyć się z kąpieli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chyba każdy, kto nad polskie morze wybrał się choć raz wie, że Bałtyk nie szczególnie lubi rozgrzewać wczasowiczów swoją temperaturą, mimo to większość zdążyła się już do tego przyzwyczaić. Jak widać wokalista nie przywykł do zimnej wody i zapewne nie szybko to nastąpi. Niestety, na tak istotny szczegół artysta nie ma wpływu, choć z pewnością by tego chciał. Całe szczęście, w hotelowym pokoju może w najlepsze zażywać kąpieli pod prysznicem. 

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Syn królowej Elżbiety miał zgwałcić 16-latkę
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu