Tego o Sławomirze nie wiedział nikt. Dziennikarz zadał mu pytania, odpowiedzi na nie ujawniają całą prawdę o jego karierze

Tego o Sławomirze nie wiedział nikt. Dziennikarz zadał mu pytania, odpowiedzi na nie ujawniają całą prawdę o jego karierze Źródło: Instagram/Sławomir

Sławomir to jeden z najsłynniejszych polskich artystów. Cała Polska doskonale zna jego przebój "Miłość w Zakopanem". Nie wszyscy jednak wiedzą jak wyglądała droga gwiazdora do sukcesu. W jednym z wywiadów piosenkarz opowiedział o kulisach sławy.

Sławomir to z pewnością jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Gwiazdorowi disco polo bardzo szybko udało się zdobyć ogromną popularność za sprawą hitu  "Miłość w Zakopanem". Mało kto jednak wie, jak wyglądała droga na szczyt tego artysty. Piosenkarz szczerze opowiedział o tym w jednym z wywiadów. Jego słowa mogą zaskakiwać. 

Sławomir o kulisach sławy

Sławomir sprawia wrażenie człowieka, który wszystko, czego się dotknie, zamienia w złoto. Trudno odnieść inne wrażenie, biorąc pod uwagę to jak szybko udało mu się osiągnąć tak ogromny sukces na polskiej scenie muzycznej. Za każdy jego koncert organizatorzy muszą zapłacić fortunę. 

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego ile wyrzeczeń wiąże się z karierą odnoszącego sukcesy artysty estradowego. Podczas wywiadu dla "Życia na gorąco", Sławomir opowiedział o tym jak wyglądała jego droga na szczyt. Zdradził także szczegóły ze swojego życia, o których nigdy wcześniej nie mówił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

Tego nie wiedzieliście o Sławomirze: "Zaczynaliśmy od zera"

W jednym z ostatnich wywiadów Sławomir opowiedział o tym, że jego sukces wynika z bardzo ciężkiej, długoletniej pracy, którą wykonał razem ze swoją żoną Kajrą. 

- Zaczynaliśmy od zera. Uczyliśmy się wszystkiego od podstaw. Sami pisaliśmy scenariusze do teledysków, obsadzaliśmy aktorów, kręciliśmy je, udźwiękowialiśmy, koloryzowaliśmy, montowaliśmy. To był bardzo dobrze przygotowany biznes plan- tłumaczy piosenkarz. 

Wyjawia, że zwykle podczas wywiadów wszyscy pytają go o szczegóły z życia prywatnego, a mało którego dziennikarza, interesują kluczowe rzeczy dotyczące kariery zawodowej artysty, co jest dla niego rozczarowujące. Ludzie wolą słuchać i czytać o tym, jak poznał się ze swoją żoną, a nie zagłębiać się w ogrom pracy, jaki musiał zostać wykonany przez piosenkarza w celu osiągnięcia sukcesu. 

Sławomir tłumaczy także, że rozgraniczenie życia rodzinnego od tego, co się dzieje na scenie, jest dla niego bardzo ważne. Przyznaje, że inaczej razem z żoną nie mieliby ani chwili na odpoczynek. A w branży rozrywkowej trzeba mieć czas na relaks i naładowanie baterii. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł