Oniemieliśmy. Niemal nikt nie wie, co łączy Sławomira z Janem Pawłem II i Boczkiem ze Świata według Kiepskich, coś niesamowitego

Oniemieliśmy. Niemal nikt nie wie, co łączy Sławomira z Janem Pawłem II i Boczkiem ze Świata według Kiepskich, coś niesamowitego Źródło: instagram

Sławomir robi w kraju ogromną karierę. Mało kto z Polaków zdaje sobie jednak sprawę, że gwiazdor ma coś wspólnego zarówno z Boczkiem z serialu "Świat według Kiepskich", jak i z samym Janem Pawłem II. Zaskakujące wiadomości, o których mało kto zdaje sobie sprawę.

Sławomir Zapała to obecnie najgorętsze nazwisko w kraju. Muzyk zasłynął z przeboju "Miłość w Zakopanem", który kilka lat po premierze wciąż jest na ustach większości Polaków. Niedawna decyzja piosenkarza, o tym, że nie wystąpi na "Sylwestrze marzeń" w Zakopanem i nie zaśpiewa tam swojego hitu, mogła być dla nas zaskoczeniem. Jednak nikt nie spodziewał się, co muzyka łączy z dwoma Polakami. 

Sławomir wystąpił w serialu "Świat według Kiepskich"

Okazuje się, że zanim Sławomir zyskał sławę na polskiej scenie muzycznej, występował w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Najwięksi fani "Świata według Kiepskich" na pewno pamiętają jego udział w serialu. Widzowie swojego czasu byli pełni zachwytu nad barwnym aktorstwem muzyka. 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale Sławomir ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Muzyk od zawsze interesował się aktorstwem, a miłość do muzyki przyszła po pewnym czasie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sławomir zagrał w wielu polskich produkcjach 

W 2004 roku zanim zdecydował się na rozpoczęcie działalności muzycznej, Sławomir zdecydował się zagrać w filmie "Karol. Człowiek, który został papieżem", był to jego drugi udział na ekranie. Film, który opowiada o losach Jana Pawła II był dla Sławomira niebywałym przedsięwzięciem, muzyk marzył by zagrać w tak ważnej produkcji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń, ukrywano je latami

2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Chociaż Sławomir zyskał uznanie, jako muzyk, to nie porzucił jednak marzeń o aktorstwie. Do dziś występuje w wielu filmach nagrywanych w kraju. Póki co, Sławomir grywa jedynie role epizodyczne, ale możliwe, że jeszcze kiedyś otrzyma większą rolę. Ostatnio można go oglądać w filmie "Futro z misia", który niedawno trafił na ekrany kin w Polsce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach 
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

źródło: wikipedia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News