Czy on był trzeźwy? Półnagi Sławomir tańczy i wydaje małpie dźwięki, powalające nagranie w sieci

Czy on był trzeźwy? Półnagi Sławomir tańczy i wydaje małpie dźwięki, powalające nagranie w sieci Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Sławomir bez wątpienia podchodzi z bardzo dużym luzem do swojej działalności, jak i wizerunku w Internecie. Jednak to nagranie bije wszystkie inne na głowę. Czy aby on na pewno jest trzeźwy?

Sławomir swoim podejściem do życia i zachowaniem bez wątpienia wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd. Mało kto cechuje się tak dużym dystansem do siebie, o czym mogliśmy się już przekonać nie raz. Jednak ostatnie nagranie opublikowane przez żonę muzyka bije wszystkie jego poprzednie wybryki na głowę.

Filmik momentalnie stał się prawdziwym hitem polskiego Internetu i pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy od fanów, którzy są wprost zachwyceni niecodziennym zachowaniem gwiazdora. Czyżby Sławomir wspomagał się czymś za kulisami przed swoimi koncertami? Tak czy inaczej, raczej nikt nie ma wątpliwości, że muzyk wprost tryska energią.

Półnagi Sławomir tańczy i wydaje małpie dźwięki

Sławomir wraz ze swoją żoną ma naprawdę ręce pełne roboty. Wraz z Kajrą gwiazdor praktycznie cały czas jest w trasie i zobaczyć go można dosłowne w całej Polsce. Na scenie muzyk zawsze jest pełen energii i daje z siebie 100% ku uciesze swoich fanów, którzy właśnie na to liczą.

Jednak jak się okazuje Sławomir to prawdziwy wulkan energii, który daje o sobie znać jeszcze za kulisami, zanim ten wejdzie na scenę. Jego żona Kajra na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagrania, na których widzimy, jak piosenkarka przygotowuje swoją fryzurę na występ, natomiast jej półnagi małżonek tańczy, iście małpi taniec za jej plecami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu nie zabrakło również radosnych okrzyków "uła uła", które padły z ust Sławomira, jednak jego żona zdaje się zupełnie nie przejmować tym, co wyprawia jej małżonek. Kajra dosłownie zachowuje się tak, jakby było to normalne zachowanie gwiazdora, które przejawia na co dzień. Jednak według niektórych osób, Sławomir zachowuje się tak, jakby był pod wpływem alkoholu.

Jednak patrząc na to, jak muzyk zachowuje się na scenie, a nawet podczas wywiadów, raczej można stwierdzić, że tego typu swawolne tańce to u niego norma, która wprost zachwyciła jego fanów. Pod nagraniami pojawiły się dziesiątki komentarzy, wśród których próżno szukać, chociażby jednego, w którym internauci podchodziliby do jego postaci krytycznie.

Sławomir screen instagram.com/superkajra

Sławomir screen instagram.com/superkajra

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Wyciągnęli nagranie jak Wiśniewski kilka miesięcy temu wyznawał miłość tej kobiecie. Doniesienia o rozwodzie coraz bardziej szokujące

 

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News