Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze

Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze Źródło: screen/YouTube/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir usłyszał zarzuty z ust popularnego gwiazdora disco polo. Król muzyki tanecznej ujawnił oblicze wykonawcy rock polo, o którym fani nie mieli pojęcia. Na jaw wychodzi brutalna prawda o autorze hitu "Miłość w Zakopanem".

Sławomir zdobył serca wielu fanów swoim wizerunkiem scenicznym. Wiele osób uważa go nawet za "chłopaka z sąsiedztwa", z którym można porozmawiać na każdy temat. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Król muzyki disco polo niedawno bardzo ostro skrytykował ulubieńca publiczności. Fani będą zaskoczeni.

Autorem krytyki Sławomira jest jego imiennik - Sławomir Świerzyński, lider słynnego zespołu disco polo Bayer Full. 58-letni artysta jest wyraźnie zażenowany postawą autora hitu "Miłość w Zakopanem", a ostatnio postanowił podzielić się swoimi zarzutami z opinią publiczną. Brutalna prawda o gwiazdorze rock polo wyszła na jaw.

Sławomir gwiazdorzy i nie jest autentyczny. Lider zespołu Bayer Full ujawnia brutalną prawdę

Zdaniem wykonawcy słynnego przeboju "Majteczki w kropeczki" Sławomir nie zasługuje na miano gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. Artysta regularnie stroni od swoich fanów i w ogóle nie integruje się z wokalistami, którzy występują wraz z nim na scenie. Świerzyński wprost zarzuca swojemu imiennikowi "gwiazdorzenie".

Bayer Full i Sławomir często występują razem na scenie, ale poza tym nie mają żadnego kontaktu. Sławomir nie ma zamiaru nawet rozmawiać z kolegami z branży. Podczas koncertów siedzi zamknięty w swojej garderobie i nikogo tam nie wpuszcza. Świerzyński przyznaje, że nikomu nie udało się nawiązać z nim serdecznego kontaktu: 

- Wielu moich kolegów próbowało się dostać do jego garderoby, ale ochroniarze stanęli im na drodze – żalił się lider zespołu Bayer Full. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sławomir Świerzyński ma poważne zastrzeżenia co do autentyczności popularnego gwiazdora. Fani nie będą zachwyceni

Pojawił się również poważniejszy zarzut. W jednej ze swoich krytycznych wypowiedzi Świerzyński zasugerował, że za autografy Sławomira trzeba zapłacić 10 złotych, podczas gdy prawdziwe gwiazdy disco polo nie biorą od fanów żadnych pieniędzy i chętnie spędzają z nimi czas po koncertach. Popularny Sławomir nigdy tego nie robi.

Lider zespołu Bayer Full ma duże zastrzeżenia co do autentyczności Sławomira. Podejrzewa, że gwiazdor udaje kogoś, kim w rzeczywistości nie jest. Wykonawca hitu "Megiera" pochodzi ze świata aktorskiego i dlatego nie wpisuje się w wizerunek prawdziwego muzyka disco polo. Zarzuty lidera Bayer Full mogą negatywnie odbić się na reputacji Sławomira.

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu